Domácí

Sotva leze, tvrdila policii žena o řemeslníkovi. Opilá byla ale ona

Sotva leze, tvrdila policii žena o řemeslníkovi. Opilá byla ale ona
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Nečekaný zvrat čekal brněnskou policii, když jí zavolala sedmdesátnice z Lesné. Žena nahlásila opilého řemeslníka ze strachu, že si při práci na opravě balkonu ublíží. Policii potom pro jistotu zavolala ještě jednou.

Domnělý dělník se podle ženiných slov měl vrátit z oběda "totálně na mraky" a "sotva lezl". Ze strachu před tím, aby si podnapilý stavitel neublížil, přivolala ve čtvrtek v podvečer seniorka policisty.

Ti ale hlášeného opilce hledali marně. Na staveništi našli tři řemeslníky, kteří ale byli podle dechové zkoušky naprosto střízliví. Záhada byla rázem objasněna, když policie navštívila ženu, od níž telefonát přišel. Na rozdíl od dělníků totiž zkouškou střízlivosti neměla projít.

Související obsah

​Policie zmatenou důchodkyni upozornila, že si telefonátem koledovala o pokutu za nepravdivé obvinění. "Žena celou situaci ve svém rozpoložení špatně vyhodnotila a o řemeslníka měla opravdu strach," sdělila brněnská policie na svém facebookovém účtu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz