Zajímavosti

Vémola, Bagárová i Brzobohatí. Hvězdám se hroutí vztahy, psycholog řekl proč

Na přelomu roku jako by se s rozchody slavných roztrhl pytel. Karlos Vémola s Lelou, Monika Bagárová s Muradovem a v neposlední řadě manželé Brzobohatí. Podle psychologů bývá v lednu rozchodů nejvíce.

Rozchodů slavných osobností je poslední dobou stále víc. V noci z pondělí na úterý informoval o konci vztahu zápasník Karlos Vémola, s Lelou Ceterovou už netvoří pár. O rozchodu promluvila nedávno i zpěvačka Monika Bagárová. Na rozvodu se už domluvili také Ondřej Gregor Brzobohatý s Taťánou Gregor Brzobohatou.

S rozchody nejen slavných může mít co dočinění právě konec roku a začátek nového. "Statisticky se v lednu lidé rozchází mnohem víc. Abychom něco mohli začít či ukončit, potřebujeme impuls. Konec a začátek roku je přesně ten moment, který lidé umí využít," popisuje zkušenosti z praxe psycholog Petr Šobra.

​Svou roli hrají podle něj i vánoční svátky. "Vánoce jsou emočně velmi náročná věc. Dostáváme se do tlaků a úzkostí a můžeme se chovat jinak. Vlivem svátků může pohár přetéct," doplňuje Šobra. Nebo se pak podle něj může stát, že si lidé nechtějí kazit svátky, a tak to nechají na leden. 

Související obsah

​Podle odborníků rozchodem na přelomu roku může vrcholit krize, která trvá delší dobu. V případě Karlose Vémoly a Lely to ale vzhledem k tomu, že se jim před měsícem narodil už druhý potomek, asi nikdo nečekal. "Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem. Je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád," uvedl šestatřicetiletý zápasník. 

​Po tomto odhalení se "Terminátor" přiznal k tomu, že rozdal několik ran. "Facku dostal jenom on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase. Za to, že si hraje na kamaráda," popsal. "Lely jsem se ani nedotkl," doplnil.

Související obsah

Lela ale nevěru popřela a promluvila i o domácím násilí. "Zbil jsi mě s dítětem v náručí. S nikým jsem nic neměla. Jsi nemocný, žárlivý člověk," vyjádřila se Lela. Píše to na instagramu své manažerky, prý jí Vémola vzal mobil.

​​Úspěšný zápasník a jeho partnerka Ceterová se už v minulosti jednou rozešli kvůli Vémolově nevěře. Navzdory očekávání jim nevyšel ani druhý pokus. Dcera Lily a syn Rocky tak nejspíš budou vyrůstat v neúplné rodině.

Se svým partnerem netvoří už pár ani zpěvačka Monika Bagárová, která smutnou novinku oznámila fanouškům na Boží hod. S Machmudem Muradovem mají přitom malou dcerku Rumii. Důvodů k rozchodu prý bylo několik, Bagárová ale žádný neuvedla.

​​"Oba se budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," uvedla Bagárová s tím, že pro ni není jednoduché o konci vztahu mluvit.

Související obsah

V tom, jestli přelom roku souvisí s rozchody, má jasno párový terapeut Petr Novák. "Jako lidé máme v sobě, že konec roku je přelomový. Z mé praxe je rozchodů mnohem méně na jaře a v létě, ale více se lidé rozchází právě v podzimním a zimním období. Roli mohou hrát i Vánoce," nastiňuje párový terapeut Petr Novák.

Rozvádí se i manželé Gregor Brzobohatí. "Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému," napsal Ondřej Gregor Brzobohatý na svůj instagram. Bližší informace o důvodech rozvodu si nechali pro sebe. Nicméně Brzobohatý byl několikrát spatřen po boku tanečnice Zuzany Pilné.

Ondřej Brzobohatý se vyjádřil k rozpadu manželství (12/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz