Zajímavosti

Lela promluvila o rozchodu! "Zbil jsi mě s dítětem v náručí!" tvrdí o Vémolovi

Lela Ceterová zareagovala na vyjádření zápasníka MMA Karlose Vémoly. Ten prohlásil, že se s přítelkyní rozešli, protože jej podvedla. Lela v úterý skrz instagram své kamarádky napsala, že se Vémoly bojí a schovává se. Podle ní ji měl mlátit a sebrat jí telefon.

Ze zápasníka Karlose Vémoly má jeho bývalá přítelkyně strach. Napsala to skrze instagramový profil své kamarádky Kamily Charvátové. U té se momentálně s dětmi schovává. Zároveň popřela, že by Vémolu podváděla.

"S nikým jsem nic neměla. Jsi nemocný žárlivý člověk," napsala. Vémola ji má vydírat, protože se mu to zrovna hodí. Tvrdí také, že jí zápasník vzal telefon, takže nemůže nikomu volat a nedostane se na svůj instagram.

"Zbil jsi mě s dítětem v náručí. Už nikdy se k tobě nevrátím," tvrdí. Podle ní to měl být Vémola, kdo byl nevěrný. "Ty se ku***š nonstop, jednou je to Polka, pak Češka, pak ku**y ze strip clubu," vyčetla Karlosovi.

Související obsah

Chodit domů má zápasník až ve dvě ráno a být agresivní a jen křičet. "Jsem s dětmi stále sama," postěžovala si Lela. "Skončila jsem s tebou. Bojím se tě," ukončila svoji zpověď.

Další prohlášení poskytla televizi Markíza. "Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozeně potřebuju s dětmi klid. Tak, jako je to Karlosem v afektu prezentované, vyvolává o mně dojem, že jsem se zachovala neeticky," řekla pro Markízu. "Chápu, že má image svádí k hodnocení, že jsem nevděčná a zlatokopka. Opak je pravdou," dodala.

"Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem. Je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád," uvedl v noci na úterý 36letý zápasník na instagramu ve videu. To ale v úterý kolem poledne Vémola smazal.

"Ona chce teď všude na sociálních sítích dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále," tvrdil. "Facku dostal jenom on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase. Za to, že si hraje na kamaráda," sdělil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz