Zajímavosti

Nevěry a rozchody. Vztah Karlose a Lely byl vždy bouřlivý. Co bude dál? ANKETA

Nevěry a rozchody. Vztah Karlose a Lely byl vždy bouřlivý. Co bude dál? ANKETA
Zdroj: Profimedia

Bouřlivý vztah Karlose Vémoly a Lely Ceterové už prošel několika zkouškami. Vémola tento týden oznámil, že s Lelou končí, a to kvůli její nevěře. Ta to popřela, a naopak z nevěry obvinila Karlose. Do Vémolandu se vrátila, ale jak sama uvedla, jen kvůli dětem. Dokáže se pár dát opět dohromady? Hlasujte v anketě v článku.

Netradiční bylo již seznámení MMA zápasníka a slovenské modelky. Vémola Ceterovou oslovil v roce 2017 na instagramu. Prý mu společná známá řekla, že o něm Lela básní, to ale nebyla pravda. Nicméně přesto přeskočila jiskra a dali se dohromady.

V roce 2020 Lela šokovala, když na Vémolův instagramový účet pod fotku z výletu s kamarády vložila obvinění z nevěry.

"A ty dvě ku**y, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na instagramu na rodinku... hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mě už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy," napsala v době, kdy se již páru narodila dcera Lili.

Záhy se začaly objevovat informace, že se Vémola zapletl s fitness trenérkou Zdeňkou Černou (38) přezdívanou Lulu, která navíc neměla být jeho jedinou milenkou. Pár příliš konkrétní být nechtěl, vše ale vyvrcholilo odchodem Lely na Slovensko.

Související obsah

"Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Stěhování zabránil covid, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme," oznámila tehdy Ceterová.

Po několika měsících se dvojice opět dala dohromady. Nejenže se pár zasnoubil, před rokem si ale dokonce nechal Vémola ozdobit ruku "andělskou" nahou Lelou. "To je tak nádherné. Silný důkaz lásky," psala tehdy Lela na instagramu. "Nikdy bych neřekla, že mě muž mého života tak překvapí. Slza mi vyhrkla od štěstí. A já jsem si též nechala navždy vytetovat iniciály mého muže," dodala.

Jejich společné štěstí měla završit svatba, ta se však nakonec odložila kvůli rizikovému těhotenství. V prosinci se Vémola dočkal vysněného syna Rockyho. Jenže pár týdnů po porodu přišel další zvrat. V noci na úterý nahrál Vémola na instagram video, v němž oznámil rozchod.

Lelu obvinil z toho, že mu byla nevěrná s jeho kamarádem Vítem Kaiserem. Upozornil, že Lela bude tvrdit, že nevěrný byl on a že ji napadl, zfackovat měl ale jen údajného milence. Lela se skutečně za pár hodin ozvala, odmítla, že by byla nevěrná a řekla, že nevěrníkem je Karlos a že ji udeřil, když v náručí držela dítě.

"S nikým jsem nic neměla. Jsi nemocný žárlivý člověk. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. Už nikdy se k tobě nevrátím. Ty se ku***š nonstop, jednou je to Polka, pak Češka, pak ku**y ze strip clubu," napsala přes instagram své kamarádky. Karlos jí totiž podle ní sebral telefon.

​Vémola v průběhu dne vychladl a Lele nabídl, že se do Vémolandu může vrátit. Přišlo také prohlášení, v němž se omluvil svému kamarádovi, kterého předtím nařknul, že mu s ním Lela zahýbá. Ten omluvu přijal s tím, že "Karlos jednal v afektu a bez ověřených informací".

"Naše přátelství je sice teď lehce narušeno, ale vše jsme si osobně vyříkali a věřím, že budeme opět přáteli jako doposud," stojí v SMS zprávě, kterou redakci TN.cz poslal Vít Kaiser.

Mediální zástupce Karlose Vémoly Aleš Rataj ve středu prozradil, že Lela se do Vémolandu vrátila. "Neznamená to, že by bylo odpuštěno, zapomenuto a že by se jejich vztah vrátil do starých kolejí, protože nějaké problémy už tam trvaly předtím," řekl Rataj. Zůstat doma má Lela do doby, než se rozhodne, kde bude bydlet.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz