Zajímavosti

Lela a Karlos se vracejí k sobě. Vysvětlení, jak to bylo s údajnou nevěrou

Lela a Karlos se vracejí k sobě. Vysvětlení, jak to bylo s údajnou nevěrou
Zdroj: Profimedia

Lela Ceterová a MMA zápasník Karlos Vémola se vracejí k sobě. Po boku už si však nebudou stát jako partneři, ale jako rodiče dvou dětí. TN.cz to sdělil Vémolův manažer Aleš Rataj, který se současně pokusil vysvětlit, jak a proč celé nedorozumění ohledně nevěry vlastně vzniklo a co plánuje dvojice dál.

Slavný český "Terminátor" Karlos Vémola a jeho exsnoubenka Lela Ceterová za sebou mají několik těžkých dnů. Jejich dosavadní problémy ve vztahu jim začaly přerůstat přes hlavu, a tak se rozhodli, že půjdou od sebe. V noci na úterý MMA zápasník oznámil definitivní rozchod. Stalo se tak jen šest týdnů po narození syna Rockyho.

Za hlavní důvod konce vztahu označil Vémola nevěru ze strany Lely. Doma se začaly objevovat drahé šperky. Lela se navíc podle něj chovala zvláštně a často chodila na delší dobu ven. "Lela má všude Cartiery, diamantové prsteny, náhrdelníky. Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona, že si vydělává instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda," přišel s nečekaným obviněním.​

Nedorozumění v kavárně

Byl přesvědčený, že oním "zrádcem" je Vít Kaiser. K tomuto závěru došel MMA zápasník poté, co je spolu přistihl v kavárně. Na tom by nebylo nic divného, jenže oba mu společnou schůzku později zapřeli. I když se Kaiser nakonec k setkání přiznal a začal tvrdit, že Lele pomáhal pouze vyřešit bydlení, Vémola stejně schůzku považoval za zradu.

"I pokud by se nic nedělo, tak jsem ve velkém nekomfortu se situací, kdy můj kamarád, sponzor, tajně chodí s mojí ženou na večeře. Opakovaně. Shání jí bydlení, aniž bych o tom věděl, aby se ode mě mohla odstěhovat. A financuje jí to. Našel jsem prsteny, které ona nepopírá, že má od něj. A já neznám cizího chlapa, který by jen tak dával cizí partnerce stotisícové dary," tvrdil pro iSport.

Související obsah

Lela údajně Karlose opravdu podvedla, ale s někým jiným

Jenže později se ukázalo, že Lela s Kaiserem opravdu nic nemá. Svému kamarádovi se Karlos ještě během úterý veřejně omluvil. "Nějaká nevěra tam prý údajně byla, ale nebylo to s tím člověkem, kterého Karlos myslel," objasnil manažer Aleš Rataj. "To, kde je Karlos viděl, mělo být kvůli tomu, že ho (Kaisera) Lela kontaktovala a chtěla se s ním poradit o tom, co udělala," dodal na vysvětlenou.

Jenže podle dřívější reakce Lely to začalo vypadat, že se Vémola jen kryje. "S nikým jsem nic neměla. Jsi nemocný žárlivý člověk," prohlašovala, a dokonce ho obvinila i z napadení. "Zbil jsi mě s dítětem v náručí. Už nikdy se k tobě nevrátím," reagovala prostřednictvím své kamarádky, ke které se i s dětmi uchýlila. Vémola jí měl dokonce sebrat mobil. "Terminátor" od začátku obvinění o jakémkoliv napadení snoubenky odmítl.

Související obsah

Drama ve Vémolandu

Navzdory neshodám nakonec prostřednictvím médií Vémola vzkázal, že Lela se může i s Lily a Rockym vrátit domů. Tvrdil, že dům je dost velký a nechce, aby trpěly děti. A Lela se odpoledne u Vémolandu skutečně objevila, dokonce s policejní ochranou. Údajně měla strach, aby jí Vémola něco neudělal. Naštvaně pokřikovala, že chce věci pro sebe a děti. Jenže Vémola neotevřel. Podle manažera prý nebyl doma. Nakonec tak naštvaně odjela.

S novým dnem ale emoce všech zúčastněných podle všeho vychladly. Vémolův manažer dokonce oznámil, že Lela se vrací do Vémolandu. "Neznamená to, že by bylo odpuštěno, zapomenuto a že by se jejich vztah vrátil do starých kolejí, protože nějaké problémy už tam trvaly předtím. Dnes už má být ale Lela zpátky ve Vémolandu i s dětmi," sdělil ve středu TN.cz Rataj. "Vrací se k sobě jako rodiče, ale ne jako partneři," dodal.

Zůstat by Lela měla do doby, než se rozhodne, kde bude bydlet. Jestli se ale pár udobří a veškeré křivdy budou zapomenuty, se teprve uvidí. Obzvlášť pokud ve vztahu opravdu hraje roli i nevěra. "Stalo se, co se stalo, je to mediálně dost propírané, uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet," zhodnotil manažer.

Související obsah

Trestní oznámení

O tom, jak moc byly vztahy ještě v úterý vyhrocené, svědčí i fakt, že Lela během dne začala vyhrožovat trestním oznámením za fyzické napadení. K tomu ale zřejmě nakonec nedošlo. Policie sice potvrdila, že za úterý obdržela z této lokality dvě oznámení od občanů, konkrétnější být ale nechtěla. Mohlo tak jít prakticky o cokoliv. "O žádném trestním oznámení zatím nic nevíme," reagoval pak Vémolův manažer.

Lela a Karlos se spolu už jednou rozešli. V roce 2020 ale z nevěry obvinila Lela Karlose. Pár se spolu dal po několika měsících znovu dohromady. Na důkaz své lásky si brzy poté nechal Karlos dokonce vytetovat nahou "andělskou" Lelu na ruku. Symbolické tetování připomínající Karlose si pak vzápětí nechala udělat i sama Lela. Pár se loni dokonce zasnoubil, svatba ale byla odložena kvůli operaci Vémoly a rizikovému těhotenství. Před šesti týdny se dvojici narodilo druhé dítě. K Lily přibyl i syn Rocky.

Redakce TN.cz ve středu odpoledne poprosila o reakci i manažerku Lely Ceterové. Ta však oznámila, že nyní nebude dávat novinářům žádné informace.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz