Zajímavosti

Krása české přírody a tajuplné příběhy. Na TV Nova začal Odznak Vysočina

Ve čtvrtek večer na obrazovkách televize Nova začal nový krimiseriál Odznak Vysočina. Na diváky čeká nejen poutavý děj, ale i plejáda zajímavých postav a v neposlední řadě krása české přírody.

Ve čtvrtek ve 20:20 diváky k obrazovkám TV Nova lákal nový krimiseriál Odznak Vysočina. V hlavních rolích uvidíte Martina Hofmanna, Moniku Hilmerovou, Michala Suchánka, Simonu Hába Zmrzlou a Patrika Děrgela.

Seriál zavede diváky do krásné přírody české Vysočiny, jak už napovídá název. "Vysočina je neokoukaná. Můžete se tak těšit na divokou, syrovou, nespoutanou přírodu a také na silné emoce a současná témata, která se v seriálu objevují," říká jeden z režisérů Andy Fehu. 

Související obsah

​"Podařilo se nám dát dohromady skvělou hereckou sestavu, výborně se doplňují a mají společnou chemii. Každý z našich hrdinů je jiný, ale vzájemně se doplňují. A věřím, že divákům s nimi bude dobře," dodává producent seriálu Vratislav Šlajer. 

Dostat herce Michala Suchánka do vážné role kriminalisty byla pro režiséry celkem výzva. "Mně přijde zajímavé, když herci, kteří jsou známí jako komediální, jsou obsazení do vážné role," myslí si Fehu. Navíc podle producenta tam prostor pro zábavu i tak je.

V prvním dílu se diváci dostanou na schůzi obyvatel vesničky Jeníkov. Sousedka Marie Kloboučková podle nich vše bojkotuje, tak se rozhodnou si pro ni dojít. Jenže její tělo našli ve vyschlé studni. V tu chvíli přichází na řadu tým vyšetřovatelů.

Kdo nenáviděl paní Kloboučkovou natolik, aby ji zabil? Byl to snad starosta, který potřebuje získat pro obec dotace na vodovod, nebo někdo ze sousedů?

To se dozvíte ve čtvrtek ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz