Zajímavosti

Karlos překvapil. Poslal velkou kytici růží ženě, Lela to nebyla

Karlos překvapil. Poslal velkou kytici růží ženě, Lela to nebyla
Zápasník Karlos Vémola Zdroj: profimedia.cz

Zápasník MMA Karlos Vémola a jeho bývalá partnerka Lela Ceterová se v posledních dnech potýkali s velkým zájmem veřejnosti kvůli vztahovým problémům, které sdíleli. Situace mezi nimi už se zřejmě uklidnila a zápasník v pátek fanouškům ukázal, jak tráví volný čas s rodinou na narozeninové oslavě jeho babičky.

Vémola a Ceterová za sebou mají několik těžkých dnů. Ta největší krize už je ale zřejmě zažehnána a Vémola teď tráví čas s rodinou. V pátek večer fanouškům ukázal fotografii z narozeninové oslavy jeho babičky, které koupil obrovský pugét růží.

"Moje úžasná babička dneska slaví 75. narozeniny! Já jí přeju všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a vám všem krásnej a pohodovej víkend," vzkázal svým příznivcům Vémola u snímku, na kterém je se svou babičkou a s dcerou Lili.

Související obsah

Ve čtvrtek Vémola napsal na sociální sítě, že on ani Ceterová už na žádné dotazy o jejich vztahu odpovídat nebudou. Poslední vyjádření prý zazní příští týden v jeho show. Mnoho fanoušků mu ale vzkázalo, že už je kauza s Ceterovou nezajímá.

Vémola v noci na úterý oznámil definitivní rozchod s jeho exsnoubenkou Lelou Ceterovou. Důvodem měla být nevěra z její strany. Vémola ji podezříval, že ho podvádí s jeho kamarádem Vítem Kaiserem. Ten jí ale měl údajně jen pomáhat vyřešit bydlení. Ceterová pak prostřednictvím své manažerky na sociálních sítích tvrdila, že ji měl Vémola fyzicky napadnout, to zápasník odmítnul. Partneři se k sobě nakonec vrátili, ale jen jako rodiče. Více si o celé kauze můžete přečíst v tomto článku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz