Domácí

Autem až k pokladnám. Opilá řidička nezastavila u stojanu na benzince

Hasiči z Neratovic v sobotu zasahovali u dopravní nehody na D8 nedaleko Zdib. Řidička osobního auta tam vjela až k pokladnám čerpací stanice. Při orientační dechové zkoušce nadýchala skoro 1 promile. Při nehodě se naštěstí nikdo nezranil.

Řidička osobního auta v sobotu dopoledne nezastavila na benzince na dálnici D8 a vjela do jejích prostor až k pokladnám. Benzinku poničila, její skleněné dveře se roztříštily na kusy. 

"Žena, ročník 1982, z neznámé příčiny nedobrzdila u stojanu na čerpací stanici a nabourala do jejích prostor. Příčinu nehody vyšetřujeme," informoval policejní mluvčí Pavel Truxa.

Související obsah

Policie následně u řidičky provedla orientační dechovou zkoušku. "Řidička nadýchala téměř 1 promile. Při nehodě nedošlo k zranění ani u ní, ani u jiné osoby. V autě cestovala sama," uvedl Truxa.

Na místě zasahovali také hasiči. "U nehody nedošlo k úniku provozních kapalin. Jednotky na místě vyprostily auto z prostor čerpací stanice," řekla redakci TN.cz mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Podívejte se na fotografie z nehody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz