Krimi

Děsivý nález. Rodina na Plzeňsku objevila mrtvou ženu bez kalhot

Děsivý nález. Rodina na Plzeňsku objevila mrtvou ženu bez kalhot
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Malebná ves Babylon na Plzeňsku se dostala do hledáčku policie poté, co tam maminka s dětmi objevila tělo. Žena ležící v křoví se staženými kalhotami už nejevila žádné známky života. Policie místo uzavřela a přizvala koronera k ohledání těla.

Mrtvou ženu našla v křoví rodina na procházce 5. ledna. Tělo rodina nalezla v choulostivé situaci – žena měla svlečené kalhoty a odhalené spodní prádlo. Přivolaná policie u ní mohla pouze konstatovat smrt.

Související obsah

​"V obci Babylon bylo před 15. hodinou na volně přístupném pozemku u objektu nalezeno tělo ženy. U zemřelé 39leté ženy z obce u Písku byla nařízena soudní pitva," řekla k případu policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Policie zároveň také předběžně vyloučila možnost, že by mohlo jít o vraždu. Podle portálu Krimi Plzeň se mělo jednat o úmrtí zapříčiněné drogami. Tento závěr ale musí ještě potvrdit pitva. Případem se dále zabývá policie v Domažlicích. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz