Domácí

Policie pokračuje v pátrání po ztracené dívce. Barbora zmizela v neděli

Policie pokračuje v pátrání po ztracené dívce. Barbora zmizela v neděli
Policie pátrá po dívce. Zdroj: Policie ČR

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované mladistvé dívce. Barbora (16) utekla společně s další dívkou, když se vracely z vycházky od Dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Starší dívku se už podařilo nalézt, mladší Barbora je však stále nezvěstná.

Policisté v neděli zveřejnili žádost o pomoc při pátrání po dívkách ve věku 16 a 17 let. "V neděli 16. ledna společně utekly z vycházky od Dětské psychiatrické léčebny v Lounech a od té doby jsou nezvěstné. Dívky sice utekly společně, není však vyloučeno, že se po útěku rozdělily. Obě se pravděpodobně pohybují po Praze. Je možné, že by se mohly pohybovat ve velkých obchodních centrech a jejich okolí," upozornila policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Poznatky k pobytu nebo výskytu dívky je možné předat na linku 158, případně na nejbližší policejní oddělení. "Za spolupráci děkujeme," dodala mluvčí.

Související obsah

Barbora Šamánková (16) měří asi 167 centimetrů. Má hubenou postavu, dlouhé tmavé vlasy, šedé oči a výrazné obočí. Nosí piercing v nose. V době útěku na sobě měla černou bundu, černé kalhoty, bílé boty a na hlavě měla šedou kapuci.

Druhou z dívek policie našla večer v pondělí 17. ledna. Pátrání po Barboře Šamánkové zatím stále pokračuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz