Zajímavosti

Josef Abrhám čelí životu bez milované Libušky. Popsal, jak by chtěl zemřít

Josef Abrhám čelí životu bez milované Libušky. Popsal, jak by chtěl zemřít
Zdroj: Profimedia

Byli jednou z nejpevnějších dvojic českého showbyznysu. Josef Abrhám a Libuše Šafránková bez sebe nedali ani ránu, z herce už je ale přes půl roku vdovec. Už dřív prozradil, jakým způsobem by si přál za svou milovanou Popelkou odejít do nebe.

Jak jsme už na TN.cz informovali, o Josefa Abrháma je dobře postaráno. Když mu zemřela Libuše Šafránková, přestěhoval se k synovi a ten o tatínka i s manželkou láskyplně pečuje. Herci se prý daří dobře, i když smutek se vypařit nemohl.

Život bez Libušky pro něj musí být náročný, během společných 45 let mezi nimi vzniklo nezničitelné pouto.

Abrhám v prosinci oslavil 82. narozeniny, a o smrti začal nahlas přemýšlet dokonce už před 10 lety. "Těch osm hodin, co v noci spíme, se dostáváme do jiné formy existence. Já nevím, kde je ten pravý život. Možná, že je právě v tom snu, těch osm hodin, kdy o sobě nevíte a tělo si mezitím dělá pořádek. Klidně se ale může stát, že už se ráno nemusíme probudit. Někdy bych byl za to i rád. Zůstat navěky v některém snu. To by nebyl špatný odchod," popsal podle Aha!, jak by si přál odejít za Popelkou.

Související obsah

​Legenda stříbrného plátna má i dlouholetý recept na těžké chvíle. "Když je mi psychicky opravdu zle, úplně nejhůř, když už to nejde dál, tak osvobozující je rezignace. Není to cynismus, je to obrana a posila. Díky rezignaci znovu naberete síly a nahodí se zpátky ten řemen," prozradil kdysi Abrhám.

Šafránková naposledy vydechla 9. června 2021. Zemřela nečekaně, v posledním desetiletí se totiž téměř neobjevovala na veřejnosti. Do ústraní se stáhla v roce 2014, kdy jí diagnostikovali rakovinu plic. O svém zdraví dlouhodobě odmítala mluvit, za jejím úmrtím podle všeho stál návrat zákeřné nemoci.

Připomeňte si odchod Libušky Šafránkové v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz