Zajímavosti

Dara Rolins po slovech o rozchodu: Zpěvačka přiznala zdravotní problémy

Dara Rolins po slovech o rozchodu: Zpěvačka přiznala zdravotní problémy
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins znovu znepokojila své fanoušky. Krátce po uveřejnění zamilovaných fotek s fotbalistou Pavlem Nedvědem, u nichž se rozpovídala o rozchodu, přiznala zdravotní problémy.

Dara Rolins se stále vzpamatovává ze zranění kotníku z loňského léta. A není to jediná zdravotní potíž, která zpěvačku sužuje. Jen před pár týdny si totiž zlomila prst na druhé noze.

"Je to týden, co jsem ráno začala pravidelně cvičit jógu. Minulý rok v létě jsem si přetrhala vazy v levém kotníku, v zimě jsem si ještě stihla zlomit i prst na druhé noze. Prostě hrůza. Zpomalilo mě to víc, než bylo zdravé, ale hlavně tak, jak jsem si nikdy v životě nedokázala ani představit. Ale možná to bylo znamení. Zpomal, máš příliš vysokou rychlost," svěřila se Rolins na instagramu.

Naštěstí se zdá, že trvalejší komplikace jí nehrozí. "Nikoho nebaví sedět doma na zadku donekonečna. Až teď se dostávám do nějakého režimu a tempa. Nevím, jestli to ještě někdy bude v tom nasazení, jak to bylo před dvěma lety. Nejenom, že jsem si odvykla, ale hlavně nevím, jestli vůbec chci. Vlastně jsem ještě nikdy dobrovolně nezpomalila," pokračovala.

Související obsah

Od začátku roku je to od Dary už druhý překvapivý vzkaz. Jak vyšlo najevo v prosinci, už od léta tvoří pár s nejúspěšnějším českým fotbalistou Pavlem Nedvědem. Nedávno přitom mluvila o rozchodu, patrně ale narážela na svůj předchozí vztah s raperem Rytmusem. "Člověk nemusí plakat, jak si někteří dost nelogicky a automaticky při rozchodu dvou lidí myslí. Někdy za půl roku prožijete víc, než je šest let," napsala.

O tom, co bude letos stavět na první místo, má Rolins naprosto jasno.

"Každopádně, co chci říct? Mám v plánu si víc užívat život, Lolu a svého muže. Chci méně kočovat a chci investovat svůj čas jen do věcí, které mě vyloženě baví. Tento rok chci v první řadě natočit nové album, nové klipy. Najít v tom nedobrovolném zpomalení pokoj," uzavřela zpěvačka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz