Domácí

Chlapce (12) při přecházení silnice srazilo auto. Skončil v nemocnici

Chlapce (12) při přecházení silnice srazilo auto. Skončil v nemocnici
Ilustrační foto Zdroj: AKTU.cz

Při přecházení přechodu na ulici Mírového hnutí v Praze srazil v pondělí večer automobil 12letého chlapce. Zraněné dítě záchranáři převezli do nemocnice. Okolnosti a příčinu nehody policisté prověřují.

Nehoda se stala krátce před šestou hodinou večer v ulici Mírového hnutí v Praze. Osobní automobil srazil ze zatím neznámých důvodů 12leté dítě.

Související obsah

​"Chlapec přecházel přes přechod, když ho vozidlo srazilo. V současné chvíli je případ v šetření dopravních policistů, kteří řeší příčiny a okolnosti dopravní nehody," sdělila TN.cz mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Chlapec byl podle ní převezen do nemocnice k hospitalizaci. Jak vážný je jeho zdravotní stav, není jasné.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz