Krimi

Smutný konec pátrání. Máma dvou dětí je po smrti, po téměř roce našli její kosti

Smutný konec pátrání. Máma dvou dětí je po smrti, po téměř roce našli její kosti
Ilustrační foto Zdroj: TV Nova

Policie uzavřela případ několik měsíců pohřešované matky dvou dětí z jihu Čech. Dva dny před Vánoci našli vyšetřovatelé kosti v lesním porostu na Třeboňsku. Pitva potvrdila, že patří zmizelé V. P. Současně vyloučila, že by ženu někdo zavraždil.

Pátrání po matce dvou dětí, která zmizela v druhé polovině dubna minulého roku, skončilo smutně. Policie 22. prosince objevila v lesním porostu na Třeboňsku lidské kosterní pozůstatky. Kriminalisté nařídili soudní pitvu. Ta bohužel potvrdila totožnost pohřešované V. P.

"Soudní pitva zároveň prokázala úmrtí ženy bez cizího zavinění druhou osobou. Pro policii je tímto případ uzavřen," oznámila policejní mluvčí Hana Bílková Millerová.

Žena z Třeboně zmizela loni 24. dubna v deset hodin dopoledne, podle informací policie údajně kvůli osobním problémům. Už se ale nevrátila. Zmizení 54leté ženy nahlásil její manžel v devět večer.

Související obsah

​Do akce se zapojili policisté i s vrtulníkem. "Začala se prověřovat možná místa výskytu ženy, tedy místa, kam ráda chodila, příbuzní, také zdravotnická zařízení, budovy nádraží a podobně. Všechno zatím s negativním výsledkem," okomentovala tehdy pro TN.cz případ mluvčí jihočeské krajské policie Štěpánka Švarcová.

Jindřichohradečtí kriminalisté žádali sdělovací prostředky a širokou veřejnost o spolupráci při pátrání s tím, že žena je zdravá, žádné léky neužívá a mobilní telefon při odchodu zanechala doma. Rodina se bála o její život. Nejhorší obavy se bohužel potvrdily.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz