Zajímavosti

Survivor: Drahokoupil vrací úder za koláž, zastali se ho i hvězdní kolegové

Zpěvák a herec Vojtěch Drahokoupil se opřel do známého satirika Tomáše Břínka alias TMBK, který na sociální sítě umístil koláž týkající se zpěvákova odstoupení z pořadu Survivor. Břínka označil za drzého člověka bez lidské empatie a vytknul mu, že reaguje bez dostatku zákulisních informací. Za hranou jeho příspěvek považuje nejen sám Drahokoupil, ale i řada jeho fanoušků a kolegů. Své příznivce ale našel i TMBK.

Tvůrce satirických koláží TMBK se svým posledním příspěvkem reagujícím na odchod Vojty Drahokoupila z reality show Survivor postaral o pořádné pozdvižení. Zatímco jedni mu tleskají a vyzdvihují jeho typický smysl pro humor, podle mnohých dost přestřelil. Zveřejněnou koláž mnozí vnímají jako zesměšňování psychických problémů, kvůli kterým Drahokoupil ze soutěže odešel.

O rozruch se postarala fotka Drahokoupila v Dominikánské republice, na které je bublina se slovy: "Nikdo mi neřekl, že tady může pršet a že tady nejsou restaurace." Snímek pak TMBK okomentoval slovy: "Gratuluji k přežití deseti hodin aneb když si spleteš Survivor s Like Housem."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

Reakce Drahokoupila na sebe nenechala dlouho čekat, obzvlášť poté, co ho TMBK začal kritizovat i v médiích. "Nemyslím, že jsem něco přestřelil, myslím, že spíš přestřelil on, když se do něčeho takového hlásil," vyjádřil se Břínek pro Super.cz. "Místo něj by tam byl určitě rád někdo jiný, kdo by neodstoupil hned v prvním kole. Příště doporučuji nejdříve navštívit psychologa a zjistit, jestli je můj stav na něco takového připraven," prohlašoval.

"Máš opravdu málo zákulisních informací, abys sypal taková moudra. To, že diváci viděli jeden díl, je záležitost střihačů, ne má. Kolik jsem byl na ostrově dní a nocí a co se doopravdy stalo, se samozřejmě lidé dozvědí, ale tvoje drzost a lidská antipatie je teda nepopsatelná," vytknul mu prostřednictvím svého instagramu Drahokoupil.

Za zpěváka se postavila i řada osobností, a to včetně herečky Veroniky Khek Kubařové, která se netají tím, že příspěvky TMBK sleduje ráda. "Myslím, že každý má právo zkoumat svoje hranice, jak chce. Ať už za barákem, nebo v Dominikáně. Soudit psychický stav druhého a posmívat se, je trochu hrubé a hloupé. Nezlobte se. Jinak mě váš humor baví, ale tady se tedy absolutně nebavím," reagovala.

Související obsah

​Obdiv si pak vysloužil od Ondřeje Rumla. "Tohle není úplně sranda, možná přecenil svoje síly… Chtěl zkusit, jestli to dá, chtěl to překonat a před celým národem pak i s vědomím toho, že se mu spousta z vás bude smát, přiznal, že to nedá. Respekt a úcta," napsal k příspěvku TMBK na sítích.

"Dělat si prdel z panických atak je fakt dno. Nikdo neví, kdy ho to sejme," reagovala herečka Elizaveta Maximová. "Člověk s psychickou poruchou nebo panickou atakou fakt není slaboch. To není žádná slabost, to je nemoc. A když lidé píšou, tak tam neměl lézt, když je nemocný. Ale ti lidé prostě chtějí žít normální život a třeba chtěl vyzkoušet, jestli to náhodou nezvládne," přidala se mezi podporovatele spisovatelka Markéta Lukášková.

Drahokoupil absolvoval náročný trénink, nakonec ale show Survovir nečekaně opustil. S psychickými problémy se léčil delší dobu, nakonec si myslel, že je pokořil, a doufal, že soutěž ho ještě více zocelí. Nakonec musel ustoupit, i když nechtěl. "Úzkostlivé stavy jsem v Čechách neměl, ale tady se to projevilo i kvůli tomu, že nevíme, co se bude dít. Cítím na sobě, že by to bylo horší a horší," odůvodnil svůj odchod zpěvák. 

Čtěte dál: Program, pravidla a seznam soutěžících Survivor Česko.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz