Zpravodajství

Tragický požár paneláku v Ostravě. Jeden člověk zemřel, další jsou zranění

Jednu oběť a tři zraněné si ve středu večer vyžádal požár bytového domu na sídlišti Poruba v Ostravě, dalších 19 lidí hasiči evakuovali. Oheň krotily tři jednotky, uhasily ho krátce před 21. hodinou.

Tři jednotky hasičů zasahovaly ve středu večer u požáru bytového domu v Ostravě-Porubě. Plameny zachvátily třetí patro, bezmála dvě desítky lidí museli evakuovat.

"Jeden člověk zemřel a tři byli zranění při požáru ve třetím nadzemním podlaží bytového domu v Ostravě," informoval mluvčí hasičů Jakub Kozák.

Související obsah

"Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů, požár je zlikvidován. Devatenáct osob bylo evakuováno, nasadili jsme přetlakovou ventilaci," doplnil. 

Příčiny vzniku požáru budou zjišťovat policisté ve spolupráci s vyšetřovatelem hasičů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz