Zahraničí

Královna Alžběta je zoufalá, tvrdí expertka. Zklamat ji měla rodina

Královna Alžběta je zoufalá, tvrdí expertka. Zklamat ji měla rodina
Královna Alžběta II. Zdroj: Profimedia

Královnu Alžbětu II. mělo v posledních týdnech zklamat několik členů rodiny. Podle expertky na královskou rodinu Jennie Bondové má být zoufalá hlavně ze situace okolo jejího syna prince Andrewa. Tomu vzala nedávno vojenské i královské tituly.

Syn královny princ Andrew musí kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování před soud. Přišel proto o královské i vojenské tituly. Podle expertky na královskou rodinu Jennie Bondové je z toho Alžběta II. zoufalá. Řekla to pro portál OK! Magazine.

Starosti jí údajně dělá i její vnuk Harry, který k návratu do Spojeného království vyžaduje ochranku. V případě, že ji nedostane, vyhrožuje britské vládě žalobou.

"Všichni teď při debaklu s Andrewem litují královnu, myslím ale, že se teď aspoň s Harrym dostali na stejnou úroveň. Zazníval argument, že pokud Harry přišel o tituly, měla by jich královna zbavit i Andrewa," řekla Bondová. Podle informací deníku The Mirror se měl Andrew po odebrání titulů rozplakat.

Související obsah

"Myslím, že teď zoufale zvedá ruce kvůli dětem i některým vnoučatům," prohlásila expertka. Vzhledem k tomu, že princ Harry nyní nemá ochranku, měl by o ni podle Bondové přijít i Andrew. "Harry se ale o sebe musí postarat. Sám si tento život vybral," dodala.

Prince Andrewa obvinila ze sexuálního zneužití Virginia Giuffreová. K tomu mělo dojít, když jí bylo 17 let. Nyní má kvůli tomu Andrew stanout před soudem v New Yorku. Dívku mu měl zprostředkovat finančník Jeffrey Epstein.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz