Domácí

Policisté pátrali po 15leté školačce. Dívku se podařilo najít

Policisté pátrali po 15leté školačce. Dívku se podařilo najít
Policii se podařilo dívku najít Zdroj: Policie ČR

Karvinští policisté od pondělí pátrali po 15leté školačce z Českého Těšína. Dívka měla ráno odejít z domu do školy, tam však nedorazila. Podle policie mohla být v ohrožení života. Vyšetřovatelům se dotyčnou podařilo najít.

Policistům se dívku povedlo v pondělí večer najít. "Pohřešovaná byla policisty vypátrána. Je v pořádku. Za pomoc mediím a veřejnosti děkujeme," informovala policie na twitteru.

Školačka odešla v pondělí ráno do školy, tam však nedorazila. Od té doby o ní neměli spolužáci ani příbuzní žádnou zprávu. Podle policistů navíc dotyčná mohla být v ohrožení života. "Policisté okamžitě po oznámení začali po dívce pátrat, provedli prověrky na místech, kde by se mohla zdržovat, ale bez kladných poznatků," uvedla policie.

Související obsah

Pohřešovaná je 160 centimetrů vysoká, střední postavy. Má kulatý obličej, modré oči a blonďaté vlasy po ramena. Podle policie je však možné, že je nyní přebarvená na jiný odstín. Na sobě měla mít zřejmě tmavé oblečení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz