Krimi

Pitva potvrdila, že muž z Mělnicka byl zavražděn. Podezřelá žena zůstává v nemocnici

Pitva potvrdila, že muž z Mělnicka byl zavražděn. Podezřelá žena zůstává v nemocnici
Zdroj: AKTU.cz

Středočeští kriminalisté se i nadále zabývají smrtí muže z Mělnicka. Pondělní pitva potvrdila, že muž zemřel násilnou smrtí a policie tak případ řeší jako vraždu. Podezřelá družka muže, která měla podle informací TV Nova oběť vykastrovat, je stále v nemocnici.

Policisté od nedělního odpoledne vyšetřují velmi brutální smrt 57letého muže z Vysoké na Mělnicku. Už od začátku vyšetřování bylo jasné, že si zranění nalezená na těle nemohl muž způsobit sám. To v pondělní potvrdila i pitva.

"V pondělí 24. ledna v dopoledních hodinách proběhla soudní pitva zemřelého muže. V tuto chvíli pouze sdělujeme, že byla potvrzena násilná smrt, bližší oficiální výsledky pitvy budou mít kriminalisté k dispozici do měsíce," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Kriminalisté tak zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu, a to vraždy. Hlavní podezřelou v celém případu je už od začátku 43letá družka muže, která ho měla podle informací TV Nova vykastrovat. "Muž utrpěl velmi vážná zranění a ztratil mnoho krve," řekla v pondělí pro TN.cz mluvčí záchranky Petra Homolová.

Žena je v současné době hospitalizovaná ve zdravotnickém zařízení. "Veškeré další okolnosti tohoto případu kriminalisté v současné době prověřují," dodala Suchánková.

Podívejte se na pondělní reportáž v Televizních novinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz