Domácí

Herec Ladislav Frej zkolaboval, hvězda Kriminálky Anděl leží na JIP

Herec Ladislav Frej zkolaboval, hvězda Kriminálky Anděl leží na JIP
Ladislav Frej Zdroj: profimedia.cz

Herec Ladislav Frej (80) musel být převezen do nemocnice poté, co jej postihly náhlé zdravotní problémy. Podle informací Blesku v současné době leží na jednotce intenzivní péče v pražském IKEMu. Herec má dlouhodobé problémy se srdcem.

Představitel patologa Karla z oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl v současné době leží na jednotce intenzivní péče. V Institutu klinické a experimentální medicíny byl Frej v minulosti už dvakrát na sále kvůli potížím se srdcem.

Poprvé to bylo v den výročí smrti jeho manželky Věry Galatíkové. Problémy však přetrvávaly, a nakonec mu pomohla až druhá operace před pěti lety. Frej musel kvůli zdravotním potížím odstoupit z natáčení seriálu Kriminálka Anděl, kde ho nahradil Martin Hofmann.

Související obsah

Jestli je herec v IKEMu opět hospitalizován kvůli srdci, zatím není jasné. "Viděla jsem ho, když mě propouštěli," řekla Blesku jedna z pacientek, která tam byla na operaci.

Ladislav Frej patří k nejznámějším českým hercům a velmi často se věnuje i dabingu. Od roku 1970 působí v Divadle na Vinohradech, největší popularitu mu ale přinesla televize. V seriálu Malý pitaval z velkého města představoval velitele jednotky Břetislava Kubáta, v kultovním seriálu Nemocnice na kraji města ztvárnil Karla Sovu mladšího.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz