Zajímavosti

Vítězný pár Love Islandu ukázal svatební fotky. Laura a Martin šokovali fanoušky

Vítězný pár Love Islandu ukázal svatební fotky. Laura a Martin šokovali fanoušky
Laura a Martin se nafotili ve svatebním Zdroj: Se svolením Laury Chrebetové

Vítězové reality show Love Island překvapili svoje příznivce svatebními fotkami. Laura ve sněhově bílých šatech, Martin v černém obleku s bílým motýlkem a láskyplné pohledy do očí. Nikdo nepochybuje, že tahle dvojice by spolu mohla strávit zbytek života.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek loni na podzim vyhráli Love Island a kromě dvoumilionové výhry si z tropického ostrova odvezli i velkou lásku. A tu teď zpečetili uzavřením svazku manželského? Když se v pátek večer pár pochlubil fotkami ve svatebním, všichni si to mysleli.

Jenomže všechno je jinak. "Jsou to fotky, které vznikly při natáčení videoklipu, který zatím není venku. Těmi snímky se na něj v podstatě snažíme nalákat," řekla TN.cz Laura.

Související obsah

​I když do toho zatím nepraštili, vztah jim vzkvétá a i v budoucnosti se rozhodně vidí bok po boku. Jen ji nechtějí mít přesně nalinkovanou. "Víte, o svatbě teď nepřemýšlíme. Užíváme si to, jak to je a uvidíme," pokračovala.

U instagramového příspěvku se objevilo jen číslo 3, žádným dalším popiskem ho dvojice nedoplnila. I proto se roztočilo kolo spekulací o tom, že Laura je možná v požehnaném stavu. Půvabná blondýnka to ale komentovat nechtěla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Co udělali Laura a Martin s pohádkovou výhrou? Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz