Zajímavosti

Popálená Týnuš bojuje s přezdívkou. Otevřeně popsala své trauma

Od holčičích rad přešla Týnuš Třešničková k životním lekcím. Z liberecké studentky točící videa z pokojíčku se stala milionářka. Zároveň ale také žena, která bojovala se svým vzhledem po nehodě, kdy jí plameny sežehly část těla.

Od pohádkových postav, přes holčičí rady, se Týnuš dostala až k videu popisující její plastiku prsou. Postupně na sociálních sítích získala půl milionu fanoušků. "Pocházím z průměrné rodiny, kde nikdo není slavný, takže jsem se to musela samozřejmě učit," prozradila o sobě Týna.

Nejtěžší lekce ji však čekala po dovolené v Turecku. V září 2018 došlo k nehodě při ohnivé show v Istanbulu, kde utrpěla popáleniny druhého stupně na těle i obličeji. S nálepkou "popálená Týnuš" bojuje dodnes, svěřila se s tím v pořadu Život ve hvězdách.

"Mrzí mě to, protože jsem si kariéru budovala už dlouho před tím. Říkají, že jsem se stala slavnou jen kvůli té nehodě, což není pravda," smutní Třešničková, jejíž skutečné jméno je Kristýna Třešňáková.

Související obsah

​Přesto cítí, že ji nehoda psychicky posílila. "Potom, co člověk leží osm měsíců v nemocnici, není úplně samozřejmost jít třeba na procházku do přírody či vidět své blízké a rodinu," nastínila s tím, že si nyní mnohem víc váží svého života a věcí v něm. Jizvy na těle nyní bere jako svou součást a nebojí se je ukázat.

Největší podporou Týně byla hlavně její rodina a mladší sestra, se kterou má prý skvělý vztah. Ta se rozhodla jít ve stopách své Týnuš a buduje si vlastní kariéru influencerky.

Související obsah

​"Čím je starší, tím více si rozumíme. Právě i tím, že ségra dělá skoro to stejné, co já, tak si můžeme radit. Já se jí snažím radit právě v tom, co dělá. Je to můj parťák," popsala Týna svůj vztah se sestrou.

Slavnou influencerku neopouští ani láska k módě, vidí v ní i šanci, kde by se ráda dál uplatnila. "Plánuji zakládat svou módní značku. Bude to trošičku něco jiného, co dělám na sociálních sítí," prozradila youtuberka své vyhlídky do budoucnosti. 

Roman Filip, eska, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz