Domácí

Známé youtuberce někdo zapálil auto. "Začal hořet i dům, to nás probudilo"

K domu známé youtuberky, vystupující pod přezdívkou Anshule, nad ránem vyjížděli hasiči z Liberce i Jablonce nad Nisou. Anička s rodinou spala, když ji okolo čtvrté hodiny probudily plameny a troubící automobil. Jak později zjistila z kamerových záznamů, někdo jim vůz úmyslně zapálil. Plameny přitom přeskočily také na fasádu domu. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Známá youtuberka vystupující pod přezdívkou Anshule, která se proslavila zejména příspěvky o hubnutí, se podělila o hrozivý zážitek, kterému v noci na úterý musela i s rodinou čelit. Její domov se měl stát cílem žháře.

"Celá se třesu, ale jsme naštěstí v pořádku. Někdo nám v noci zapálil auto, začal hořet i dům a to nás naštěstí probudilo. Vše mám na kamerách. Lidi jsou neuvěřitelné sv*ně, kam až tohle může zajít," oznámila šokující informaci prostřednictvím instagramu.

Zrovna spala v ložnici s manželem a malou dcerkou, když ucítila žár. "Probudily nás plameny, auto začalo troubit. Vůbec nechci pomýšlet na to, co by se stalo, kdybychom spali dál a kdybychom se neprobrali," dodala.

Související obsah

​Jak TN.cz přiznala, nyní má strach a netuší, co bude dál. "Dcera je vyděšená, protože to všechno viděla a manželovi to podle mě ještě pořádně nedošlo," svěřila se. Doufá, že už se nic podobného nebude opakovat. Nemůže se však ubránit představám, že šlo o úmyslný čin na objednávku. "Ten dům není úplně v centru a i na těch kamerách je vidět, že ten člověk ví, kam jde a co dělá," vysvětlila.

Podezření, kdo mohl chtít dům zapálit, prý má. Nechce ale nikoho jmenovat, protože jde o nepodložené domněnky vycházející z předchozích sporů. Obličej i tělo žháře zachytily kamery. "Tak moc jsem si přála variantu, že se to auto zapálilo samo," uvedla.

Auto je nyní úplně na odpis. Naštěstí v domě mohou dál bydlet. "Zateplení je pryč, je to celé ohořelé. Škoda podle policie může být až půl milionu korun," řekla. Na instagramu zveřejnila i záběry z kamer. "Doufala jsem, že se najde někdo, kdo toho člověka pozná," pronesla.

"Požár hasiči zlikvidovali vysokotlakým vodním proudem. Nikdo nebyl při požáru zraněn," dodali k případu krajští hasiči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz