Domácí

Bude prezident Zeman dědečkem? Kateřina je těhotná, šušká se v okolí

Na zámku v Lánech se možná už bouchalo, anebo se velmi brzy bude bouchat šampaňské. Přestože prezidentu Miloši Zemanovi lékaři zakázali pít alkohol, k oslavě takové příležitosti by si přinejmenším jednu skleničku pravděpodobně dopřál. Spekuluje se, že by dcera hlavy státu Kateřina Zemanová mohla být v požehnaném stavu.

Osmadvacetiletá Kateřina Zemanová studovala ve Velké Británii, covidová pandemie a pak i zdravotní problémy jejího otce jí ale životní plány zpřeházely. Dcera prezidenta Miloše Zemana je momentálně v Česku. A někteří lidé mluví o tom, že by to mohlo mít velice radostný důvod.

Mezi příznivci Zemanovy rodiny kolují spekulace, že je Kateřina v požehnaném stavu. Štáb televize Nova "první dceru" zastihl v pátek odpoledne na Pražském hradě. Na otázky ale odpovídat nechtěla. "Promiňte, já nebudu dávat rozhovor, my někam spěcháme," řekla tajemně.

Tomu, že by mohlo být na cestě prezidentské miminko, nasvědčuje i změna stylu oblékání. Kateřina se začala na veřejnosti objevovat ve volnějších modelech včetně dlouhých kabátů. Takové kousky bývají velkými pomocníky slavných osobností ve snaze schovat rostoucí bříško.

Související obsah

​"Podívám se a je mi to jasné. Vidím jí na obličeji, že se něco změnilo a je to rozhodně změna, která povede k velkému štěstí. Moc gratuluji," okomentovala Linda novou vizáž Zemanové. "Asi to bude chlapeček, protože na kráse jí neubylo," doplnila Miriam.

Zeptali jsme se hradního mluvčího, zda mají na lánském zámku skutečně důvod k oslavám. Jiří Ovčáček však do vydání článku na zprávu nereagoval.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz