Zajímavosti

Bodyguard i vyhazovač v nevěstinci. Český herec popisuje bouřlivou minulost

Nahota Hynka Čermáka obklopuje snad všude. Nejen, že je nejobsazovanějším hercem, který se před kamerami nejčastěji svléká, ale nahotou se zabývá i ve svém volném čase. V pořadu Život ve hvězdách prozradil detaily o jeho bouřlivé minulosti.

Už od chvíle, co se tento herec začal zajímat o ženy, je vnímal i přes objektiv fotoaparátu. Není divu, uměleckého ducha mají totiž v rodině. Jeho rodiče se seznámili při studiu malby. Tatínek později ještě vystudoval režii a maminka divadelní fakultu.

"Můj táta je maluje celý život, moje sestra studovala fotografii a také dělala akty. Asi to vyšlo z mé přirozenosti," nastínil herec Hynek Čermák. "Já to nemám rozdělené tak, že bych byl horňák nebo dolňák, mě zajímá žena jako celek," doplnil.

S nahotou herec nemá žádný problém, což ukázal i v minisérii Případ Roubal, kde ztvárnil hlavní roli. "Myslím, že jsem společně s Jirkou Langmajerem jeden z nejvysvlékanějších českých herců. Nahota je kostým, člověk si na to musí zvyknout. Všem divákům se moc omlouvám, že mě musí sledovat v různých filmech nahatého," říká se smíchem Čermák.

Související obsah

​Kromě slabosti pro krásná ženská těla má ještě jednu zvláštní zálibu. "Jsem asi sběratel batohů. Mám tolik batohů, že to snad není ani možné, a je fakt, že je mám rád," říká herec s tím, že jich má asi 35.  

Herečka Veronika Čermák Macková, známá jako Magda ze seriálu Ulice, tvoří s Hynkem manželský pár již pátým rokem. O 20 let mladší Veronika s koníčkem nabitým nahotou prý nemá žádný problém. "Manželka mi pomáhá. Má ráda fotografii a sama i fotí. Domlouvá mi i nějaké modelky, má totiž spoustu krásných kamarádek," popsal Čermák.

Seznámili se za velmi podivných okolností při natáčení filmu Gangster Ka. "Potkali jsme se ve chvíli, kdy jsem jí držel pistoli u hlavy. Já jsem si říkal, že tuhle ženu si asi vezmu. A také jsem si ji vzal," nastínil impulsivní rozhodnutí herec. 

Související obsah

​Hynek také pracoval jako bodyguard. Dokonce i některým zahraničním a domácím hvězdám. "Nemůžu prozradit komu přesně, zaprvé se to nedělá a za druhé si to už nepamatuju. Ale kdysi se k tomu sám přiznal Jan Rosák," doplnil Čermák.

Životní zkušeností byla pro něj i práce vyhazovače v nevěstinci. "Odnesl jsem si odtamtud zvláštní vztah k ženským. Ty, co tam pracovaly, byly velmi otevřené a povídaly si se mnou o všem. Byly to většinou poměrně inteligentní a vzdělané dámy, které mě nechaly nahlédnout do jejich ženské duše. Možná i díky tomu dnes fotím akty," uzavírá.

Roman Filip, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz