Zahraničí

Herec Will Smith se omluvil za facku na Oscarech. Je mi trapně, kál se

Po pondělním incidentu na předávání Oscarů se Will Smith veřejně omluvil moderátorovi Chrisi Rockovi, kterému uštědřil facku. Na svém instagramu napsal, že narážku na svou manželku neunesl a reagoval emotivně.

Americký herec Will Smith se s denním zpožděním veřejně omluvil moderátorovi letošního předávání filmových cen Oscar Chrisi Rockovi za facku, kterou mu dal v přímém přenosu. Herec tak reagoval na moderátorův vtip o velmi krátkých vlasech své manželky Jady Pinkett Smithové.

Za incident, který poznamenal slavnostní večer, se Smith veřejně omluvil již v pondělí. Omluvu ale věnoval pouze okolí, moderátorovi nevzkázal nic. Vše napravil až v úterý na svém instagramu.

"Násilí ve všech svých formách je jedovaté a destruktivní. Moje chování na včerejším udílení cen Akademie bylo nepřijatelné a neomluvitelné. Vtipy na můj účet jsou součástí práce, ale vtip o Jadině zdravotním stavu jsem příliš neunesl a reagoval jsem emotivně," napsal na svém účtu herec.

Související obsah

Omluvil se také moderátorovi, kterého uhodil. "Rád bych se ti veřejně omluvil, Chrisi. Byl jsem mimo a mýlil jsem se. Jsem v rozpacích a nezachoval jsem se jako dospělý muž, kterým chci být. Ve světě lásky a laskavosti není místo pro násilí," omluvil se Rockovi.

Majitel Zlatého glóbu za nejlepší mužský herecký výkon se také omluvil všem přítomným. "Také bych se rád omluvil Akademii, producentům pořadu, všem účastníkům a všem, kteří přihlížejí po celém světě. Rád bych se omluvil své rodině," dodal.

Jada Pinkett Smithová trpí alopecií, tedy onemocněním způsobujícím vypadávání vlasů. Existuje několik podtypů tohoto onemocnění v závislosti na tom, kde a v jakém množství vlasy vypadávají, anebo na tom, co ztrátu způsobuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith)

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz