Zahraničí

Herecká legenda Bruce Willis končí kariéru! Rodina popsala jeho zdravotní potíže

67letý Bruce Willis, který se proslavil například filmem Smrtonosná past, končí svou hereckou kariéru. Informovala o tom jeho rodina na sociálních sítích. Herec trpí afázií, která způsobuje ztrátu či poruchu řeči.

Legendární herec Bruce Willis s herectvím končí. Podle informací jeho rodiny, která zprávu sdílela na instagramu, má Willis vážné zdravotní problémy. Jedním z nich je diagnostikovaná afázie.

Nemoc způsobuje ztrátu nebo poruchu řeči a vzniká jako následek úrazů hlavy, krvácení do mozku, nádorů, degenerativních či zánětlivých onemocnění nebo intoxikace.

Související obsah

"Úžasným podporovatelům jsme jako rodina chtěli sdělit, že náš milovaný Bruce má nějaké zdravotní problémy a v poslední době mu byla diagnostikována afázie, která má dopad na jeho kognitivní schopnosti," napsala rodina v příspěvku.

Dále pokračovala se slovy, že z toho důvodu Willis ukončuje svou kariéru, a přiznala, že je to pro ni opravdu náročné období. "Velice si vážíme vaší lásky, soucitu a podpory," dodala.

Související obsah

"Procházíme si tím jako silná rodinná jednotka. Jak Bruce vždy říká: ‘Prožij to.‘ A to přesně plánujeme udělat," napsala ke konci příspěvku. Pod ten se podepsaly hercovy dcery Rumer, Scout, Tallulah, Mabel, Evelyn spolu s jeho manželkou Emmou a exmanželkou Demi Mooreovou, se kterou žil v letech 1987 až 2000.

Bruce Willis je známý pro své dlouhodobé působení v Hollywoodu. Často hrál hlavní role v akčních filmech, například ve snímku Smrtonosná past či Armagedon. Objevil se také v ikonických filmech, jako je Pulp Fiction, Pátý element, Šestý smysl, 12 opic a Sin City. Často hrál drsného chlapa se zlatým srdcem. Získal také řadu ocenění, například Zlatý glóbus v roce 1987 za seriál Měsíční svit a dvě ceny Emmy v roce 1987 za seriál Měsíční svit a v roce 2000 za hostování v seriálu Přátelé. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz