Domácí

Český zpěvák si vzal o 25 let mladší ženu. Prozradil i svou největší vášeň

Známý český písničkář Jakub Smolík prozradil svůj recept na štěstí. Po mnoha nepovedených vztazích konečně našel svou životní lásku. Tou je o 25 let mladší žena, s níž má dceru Petrušku a syna Kubíka. Jakuba naplňuje i adrenalinový koníček, sbírá motorky a jezdí na nich.

Český zpěvák Jakub Smolík po krachu několika vztahů našel lásku Petru, která je o 25 let mladší než on. "Když jsem ji našel, tak už jsem udělal rázný řez. A hlavně když se mi narodila Petruška, ta mi prostě změnila život," řekl zpěvák v pořadu Život ve hvězdách o dceři, které složil píseň Říkej mi táto.

Ta se vydala v otcových stopách a věnuje se také zpěvu. Jakubovi k šedesátinám přichystala krásné překvapení, které ho dohnalo k slzám. Po písničce Já jsem ta holčička, co změnila ti život bylo dojaté celé divadlo. 

S devítiletým synem sdílí Jakub společnou vášeň k motorkám. Největším zpěvákovým koníčkem jsou právě ony. Nejenže na nich jezdí, ale také harleye sbírá. Jakub dokonce od souseda odkoupil stodolu, ve které se o svou sbírku stará.

Související obsah

"To je moje království. Manželka je ráda, protože zatímco někteří chlapi chodí na pivo, já si jdu občas zahrát mariáš s Petrem Jandou," promluvil o názoru manželky na motorky i na další jeho hobby. 

Jakubův hit Až se ti jednou bude zdát dokonce v jednom roce porazil i píseň Karla Gotta s názvem Když muž se ženou snídá. O své hudbě Jakub Smolík  tvrdí, že nechce dělat nějaké umění, ale chce lidi bavit, což potvrzuje i publikum a vyprodané koncerty. Mezi jeho fanynky se řadí například maminka hokejisty Jaromíra Jágra nebo Dagmar Havlová. 

Roman Filip, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz