Experti na cestách

Největší strach hvězdy MasterChefa. Před tímhle musela dlouho utíkat

Každý z nás má z něčeho strach. Někteří lidé se mu vyhýbají a jiní se mu zase staví čelem stejně jako bývalá účastnice kulinářské show MasterChef Česko. Lea Siekel, dříve Skálová, promluvila o tom, jak překonala svůj strach. Dlouho si nepřipouštěla, že by to někdy dokázala, a pokaždé se tomu radši vyhnula.

Lea Siekel (dříve Skálová) známá z kulinářské soutěže MasterChef se v pořadu Experti na cestách rozpovídala o své vášni pro cestování. Nejradši ze všeho prý kombinuje cestování s ochutnáváním nových neznámých jídel. Dříve cestovala primárně na vlastní pěst, teď už ale raději volí cestovky.

Egypt si díky nim zamilovala a byla v něm už na dovolené třikrát. Její přítel ji tam dokonce při první dovolené požádal o ruku. Na dovolené se jí ale podařilo i překonat samu sebe. "Musím se přiznat, že jsem měla největší strach z otevřeného moře a šnorchlování. Vůbec jsem si nedokázala představit, že to jednou překonám," nastínila kuchařka.

Související obsah

​Jenže všichni jí šnorchlování nad korály popisovali jako jeden z nejlepších zážitků jejich života, a tak se rozhodla, že se překoná. "Hecla jsem se a řekla jsem, že takovou příležitost nemůžu propásnout. Takže jsme jeli na výlet lodí a poprvé v životě jsem šnorchlovala nad obrovským korálem," popsala životní zkušenost Siekel.

V Egyptě navíc navštívila i Luxor, ve kterém se vydala do Údolí králů. "S manželem jsme opravdu typičtí turisti. V Údolí králů to byl neuvěřitelný zážitek. Bylo to vážně tak monumentální a nádherné, jak to v televizi vypadá," řekla s nadšením. 

A dovolených nemá tahle zrzka nikdy dost. Prý se na další cesty připravuje neustále. "Chystám dovolenou pořád, vrátím se a za pár dní začnu obhlížet nějaké další možnosti. Momentálně plánuji cestu do Tunisu," nastínila s tím, že podle ní jsou předsudky proti cestovním kancelářím zbytečné. "Za tři dovolené v Egyptě se z našich delegátů stali přátelé," uzavírá Siekel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz