Zajímavosti

TV Nova dokončuje natáčení nové kriminálky. Hlavní hrdinka je geniální i ztřeštěná

Právě v těchto dnech končí natáčení nového seriálu Mimořádné intelektové nadání. Nový kriminální seriál bude mít neobvyklou, až lehce ztřeštěnou hlavní hrdinku v podání Taťány Dykové, vedle ní uvidí diváci například Romana Zacha či Anitu Krausovou.

Marta Adamcová, osmatřicetiletá svobodná matka se třemi dětmi na krku, se stane nečekanou posilou pražské kriminálky, když náhodou odhalí svůj bystrý úsudek.

"Je to seriál, který v sobě kombinuje napětí, detektivku a zároveň humor. Naše hlavní postava je zároveň ztřeštěná, je docela zábavná a inteligentní a ten způsob, kterým ona přichází na řešení případů, je geniální," navnadil diváky režisér Marek Najbrt.

Související obsah

​"Bude se mi stýskat. Ta postava byla náročná na jednu stranu, ale na druhou osvobozující, protože má takovou energii, což je v těchhle časech záviděníhodný," svěřila se herečka Taťána Dyková.

Mimořádně inteligentní Marta bude pomáhat řešit kriminální případy kapitánu Krajnerovi v podání Romana Zacha, šéfovou celé kriminálky si zahraje Anita Krausová. "Mojí ambicí bylo, aby to byla šéfová, ale aby působila uvěřitelně. Jak bych to řekla, ne moc přísná a ne moc měkká," prozradila Krausová.

V těchto dnech dokončují tvůrci poslední obrazy. Hned poté zamíří do střižny, aby diváci mohli výsledek vidět na televizních obrazovkách co nejdříve.

Michal Čoudek, sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz