Zajímavosti

Na premiéru snímku Vyšehrad: Fylm přišly herecké hvězdy i fotbalové legendy

Na slavnostní premiéru snímku Vyšehrad: Fylm, který je pokračováním úspěšného fotbalového seriálu Vyšehrad, dorazily v pondělí všechny herecké hvězdy. Partnerem filmu je Voyo a na premiéře nechyběly ani fotbalové legendy, které si ve filmu zahrály samy sebe.

Julius Lavický, kterému všichni přezdívají Lavi, se po šesti letech od úspěšného seriálu "pročutal" i na filmová plátna. Jakub Štáfek se tentokrát ujal i režie.

"V dnešní až moc korektní době si myslím, že je to takový výlet mezi mantinely, které nemají úplně hranice. Je to velká neurvalost a je to sranda," zhodnotil režisér a představitel hlavní role.

Související obsah

Lavimu se v celovečernímu filmu obrací život plný alkoholu a večírků vzhůru nohama. Důvodem je malý chlapec, Laviho syn. "Je fakt hrozně vtipný. Ta jeho dějová linka ve filmu je hrozně zábavná a dojemná. Tak si ho nenechte ujít," nešetřila chválou herečka Šárka Vaculíková.

Filmovou maminku si zahrála herečka Veronika Khek Kubařová. Ta prý na nabídku kývla okamžitě. "Já jsem si to strašně užívala, myslím, že stvořil fakt skvělou postavu a mám radost, že to z toho seriálu ještě rozvinuli dál," prohlásila.

Související obsah

V hvězdném obsazení nechybí ani fotbalový agent v podání Jakuba Prachaře. "Já s ním (Lavim) mám pořád stejné starosti. Nic moc se nezměnilo," přiznal.

Na plac se podařilo dostat i fotbalové legendy Tomáše Rosického, Patrika Bergera, Vladimíra Šmicera nebo Jana Kollera. "Byla to moje první herecká zkušenost takového rázu a bylo to zajímavé," uvedl Koller. Na snímek Vyšehrad: Fylm si můžete zajít do kina od čtvrtka.

Rebecca Diatilová, kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz