Domácí

Rvačka na pražském Karlově náměstí. 26letého muže útočník kopal do hlavy

Ve čtvrtek v noci se v parku na Karlově náměstí strhla rvačka. Dva muži napadli třetího. Ten skončil na zemi se zraněním hlavy a krvácel z úst, zasáhnout musela pražská městská policie. Útočníky zajistili, jeden se snažil utéct, strážníci ho však dostihli.

Městská policie ve čtvrtek v noci přerušila bitku tří mužů v parku v Praze 2. Chvíli po půlnoci na potyčku upozornil hlídku svědek. Strážníci dorazili právě ve chvíli, kdy 26letý muž ležel na zemi a krvácel z úst, jeden z dvojice útočníků mu kopal do hlavy.

Přítomné byly i dvě ženy, které se situaci snažily uklidnit. Když dva agresoři spatřili blížící se strážníky, dali se na útěk. Jeden se po chvíli zastavil a vzdal se, druhého strážník dostihl chvíli poté. Oba muže hlídka zajistila.

Související obsah

"V tuto chvíli mohu říci, že strážníci městské policie nám předali dvě osoby, které jsou v tuto chvíli podezřelé ze spáchání trestného činu výtržnictví. Případ je na samém prvopočátku, takže nemohu poskytovat další informace," řekl pro TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Rybanský. Zraněného muže policisté předali záchranné službě.

"My jsme případ dostali před jednou hodinou ranní a jednalo se o mladého muže ve věku 26 let, kterého jsme následně s úrazem hlavy převezli do nemocnice na Karlově náměstí, muž byl celou dobu při vědomí," doplnila mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz