Domácí

Tragédie na Třebíčsku. Při srážce s nákladním autem zahynul mladý řidič

Tragédie na Třebíčsku. Při srážce s nákladním autem zahynul mladý řidič
Nehoda na Třebíčsku | Zdroj: Policie ČR

Tragicky skončil v pátek v noci mladý život na Třebíčsku. Dvaadvacetiletý řidič tam zemřel po srážce s nákladním automobilem. Další dva lidé se při nehodě zranili. Policie příčinu nehody vyšetřuje, předběžně však vyloučila vliv alkoholu.

V pátek 22. dubna vyjížděli okolo půl desáté večer policisté a záchranáři na místo nehody u Lukova na Třebíčsku. Na silnici mezi Moravskými Budějovicemi a Jaroměřicemi nad Rokytnou se tam srazila dvě vozidla. Auto značky BMW tam narazilo do protijedoucího nákladního automobilu.

Na místě zemřel dvaadvacetiletý řidič BMW. Ten podlehl četným zraněním, která při nehodě utrpěl. Při srážce se zranili také spolujezdec mladého řidiče i řidič nákladního auta. Oba zraněné museli záchranáři odvézt do nemocnice.

Související obsah

Policie nyní vyšetřuje příčinu nehody. Místo nehody ohledali, zadokumentovali a vyloučili vliv alkoholu jako viníka nehody. "Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 450 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Silnici policie opět zprovoznila okolo druhé hodiny ráno.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz