Domácí

VIDEO: Kamion najel do protisměru a srazil se s dalším. Do tragédie chybělo málo

Policie na Chebsku vyšetřuje nehodu, která mohla skončit tragicky. Řidič kamionu se zřejmě plně nevěnoval řízení a najel do protisměru, kde jel jiný nákladní vůz. Osobní auto se nepozornému řidiči na poslední chvíli vyhnulo a zabránilo přímému čelnímu střetu.

Děsivá dopravní nehoda se stala v úterý odpoledne na silnici u Františkových Lázní ve směru na Horní Lomany. Informaci přinesl zpravodajský web Krimi–Plzeň.

"Mělo k ní dojít tak, že 63letý cizinec jedoucí nákladním vozidlem značky DAF na silnici číslo I/64 směrem do Chebu, se zřejmě plně nevěnoval řízení a přejel do protisměru, kde se střetl s pravou stranou nákladního vozidla značky Scania s návěsem, které řídil 57letý řidič," řekl webu Krimi–Plzeň mluvčí policie.

Duchapřítomně se zachoval nejen řidič druhého kamionu, ale i řidič osobního auta. Šoféři obou náklaďáků podstoupili orientační dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

Související obsah

​Jeden z řidičů se lehce zranil, na místě ho ošetřili záchranáři. Při střetu kamionů unikly provozní kapaliny, hasiči pak část nádrží přečerpali do přivezených nádob.

Část nafty unikla navíc do příkopu podél cesty, kvůli její likvidaci byl úsek silnice do večerních hodin zavřený. Předběžná škoda se odhaduje na milion korun, policisté nehodu vyřešili na místě blokovou pokutou.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz