Zajímavosti

Na Lipně se otevřelo Království lesa. Návštěvníky přivítalo po roce

Království lesa, které se nachází na Lipně, po roce opět otevřelo své brány a přivítalo první návštěvníky. Organizátoři si pro ně připravili bohatý program. Rodiny s dětmi bavil kouzelník, kejklíři i hudebníci. Snad jen počasí mohlo být lepší.

Lesní město se opět otevřelo. Rodiny s dětmi nedaleko Lipna najdou to nejhezčí, co může Šumava nabídnout. "Otevíráme Království lesa, které celou zimu spalo. Teď se zase probírá ze zimního spánku a těší se na všechny děti, že rozhoupou ty zamrzlé houpačky, skluzavky a trampolíny," řekla tisková mluvčí Království lesa Olga Kneifová.

"Já jsem byla oslovena jako průvodce, jako moderátor toho dnešního dopoledne. Doufáme, že těch dětí přijde více. Program tady bude na celý den, budou tady různé interaktivní záležitosti pro děti, aby se mohly bavit," lákala do parku v sobotu dopoledne moderátorka akce Gabriela Partyšová.

Související obsah

​Dorazil i olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. "Těším se, že se tady porozhlédnu, je to tady moc hezký. Mně se na Lipně líbí, byl jsem tady mockrát. Nejenom kvůli sportovním záležitostem, ale i kvůli rekreaci. Ten kontakt s přírodou, to je něco pro mě," svěřil se televizi Nova.

Lesní hřiště najdete pár kroků od Stezky korunami stromů. Dostat se tam můžete buď Stezkabusem nebo lanovkou.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz