Zajímavosti

Bezprostřední emoce po výhře Tváře: Život je velká bizarnost, říká Kopta

Devátou řadu pořadu Tvoje tvář má známý hlas vyhrál možná pro někoho překvapivě herec Václav Kopta, který se ani neodvažoval myslet si na výhru. Ve finále se utkal s Ivou Kubelkovou, Monikou Absolonovou a Nikitou Machytkovou. Jaké byly jeho pocity bezprostředně po výhře a koho tipoval na vítěze?

Václav Kopta se stal vítězem deváté řady show Tvoje tvář má známý hlas. "Ještě jsem celý rozechvělý jako ten fakír na létajícím koberci. Porota a okolnosti rozhodly, tak to přijímám s velkou pokorou a mám z toho skutečnou radost," prozradil Kopta Nova Plus své pocity hned po velkém vítězství.

Herec to v desátém a zároveň posledním kole neměl vůbec jednoduché. Musel se totiž proměnit ve zpěváka Panjabiho. Jazyk, ve kterém píseň zpíval, byl pro něj natolik náročný, že si musel napsat tahák na ruku, to ale neušlo pozornosti jednoho z moderátorů.

Související obsah

​"Tahák, který objevil pohotově Aleš Háma během mého vystoupení, asi ani nebudu umývat. Nechám si ho tam do příštího vítězství třeba v nějaké seniorské kategorii," vtipkuje Kopta. Toto vystoupení pro něj bylo pomyslnou třešničkou na dortu, v minulých kolech mimo jiné ztvárnil třeba Věru Špinarovou nebo Tinu Turner.

Sám sebe jako favorita vůbec nevnímal, spíš byl za outsidera show. "Byl jsem tam jako tažný kůň, který bude dělat veselo. Říkal jsem si, že občas někoho dojmu nebo zaskočím nějakým milým výkonem. Ale že tady budu stát s šekem pro vítěze... život je velká bizarnost," zmínil herec, který jako výhru získal 150 tisíc korun. Peníze poputují za talentovaným 16letým Filipem, který i přes nepřízeň osudu pořád má velkou lásku k hudbě.

Související obsah

"​Já jsem na vítěze tipoval Nikitu Machytkovou nebo Moniku Absolonovou," říká herec. Se svými zkušenostmi zůstává prý nohama na zemi. Natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas mu ale přece jen bude chybět. "Smutek, melancholie, trošku sentimentu, to k tomu všechno patří," uzavírá Kopta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz