Zajímavosti

Rytmusova Jasmina promluvila o druhém těhotenství. Zahrnuli ji gratulacemi

Rytmusova Jasmina promluvila o druhém těhotenství. Zahrnuli ji gratulacemi
Rytmus s manželkou Jasminou Alagič Zdroj: Profimedia

Fanoušci Rytmuse a Jasminy Alagič se pustili do spekulací o jejich druhém potomkovi. Největší indicii o možném těhotenství jim dala sama moderátorka, když na instagramu vystavila svoji fotku s trochu větším bříškem. Blahopřání už Jasmina na prstech jedné ruky určitě nesečte.

Dočká se téměř tříletý Sanel sestřičky nebo bratříčka? Zástupy fanoušků se domnívají, že je Jasmina Alagič v požehnaném stavu. "Čekáte miminko?" ptají se. A u jediné otázky lidé nezůstali. 

"Jste krásná. Má intuice mi říká, že čekáte miminko. A bříška jsem si také všimla," napsala manželce rappera Rytmuse jedna z fanynek. A od Jasminy přišla jasná odpověď. "V tom případě opravdu věřím, že se neživíte intuitivním výkladem pro lidi," popřela rázně druhé těhotenství.

Související obsah

To ale neznamená, že další dítě k synovi vylučuje. V minulosti několikrát svěřila, že si přeje velkou rodinu. Zároveň má pochopení pro ty, kteří si potomky nepřejí.

"Myslím si, že je mnohem lepší si s rukou na srdci přiznat například i takovou pravdu, jakou je, že dítě není jednou z tužeb dané osoby, místo toho, aby si mermomocí dítě udělala, protože by se to mělo a je to společensky zažité. A potom být mámou, která se v této úloze absolutně nenašla a nenaplňuje ji to a odráží se to na dítěti," řekla svůj názor na instagramu.

Takhle Jasmina mluvila o Rytmusovi, když spolu začínali chodit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz