Zajímavosti

Sámer Issa: Chci zpět na výsluní. Dluhy nemám a s drogami jsem jen koketoval

Nadějný zpěvák ze SuperStar, pak playboy každého večírku, který propadl nástrahám českého showbyznysu, a teď se chce vrátit na výsluní. Sámer Issa byl hostem úterního pořadu TALK!, ve kterém mimo jiné vyvrátil spekulace o sexuální orientaci, dluzích i alkoholu.

Lidé Sámera znají z historicky prvního ročníku Česko hledá SuperStar, kde se před 18 lety umístil na bronzové příčce. "Pro mě to byla jedna z nejkrásnějších věcí. Hejma tehdy říkal, že je hlavní, aby člověk nebyl zapomenut. No já jsem to vzal možná až moc doslova, nicméně nelituju toho. Byl jsem bouřlivák," říká Issa.

Přiznává zpětně, že možná měl mít větší úctu ke starším kolegům a být diplomatičtější. "Projel jsem Českou republiku, Slovensko, pak jsem jel na Ibizu, kde jsem vystupoval asi tři měsíce. Jel jsem i do L. A., pak jsem byl v Rusku, kde jsem také vystupoval, o tom se ale moc neví," překvapuje zpěvák.

Související obsah

​Pak se vrátil do Česka a pořádal různé narozeninové večírky, kterými se pak nechvalně proslavil. "Je docela ironií, že já vlastně nepiju alkohol. Dám si panáka, ale jen jednou za čas. Nepiju pivo, ani víno. Lidi jsou z toho celkem překvapení," doplňuje Issa.

Hodně se spekulovalo i o tom, že užívá návykové látky. "Když jsem byl na Ibize, tak jsem si jako každý mladý člověk prošel určitými věcmi, ale nikdy jsem tomu nepropadl. Některé věci jsem si zkusil, ale jen okrajově. Dal jsem si maximálně jointa, nic tvrdšího to nebylo," říká Issa.

Související obsah

​V minulosti chodil s několika známými ženami, mezi nimi byla třeba i Agáta Hanychová. "Máme dobré vztahy, po delší době jsme se viděli a bylo vidět, že se stále máme rádi jako lidi," odhaluje zpěvák, který tvrdí, že hudba je jeho posláním. "Pro to žiju a dýchám. Je lepší, když tě lidi milují nebo nenávidí, než abych jim byl jedno," dodává.

V hudbě se snaží Sámer o comeback. "Mám teď hodně tvůrčí období. Mám asi 80 demoverzí písniček, na kterých pracuju. Pořád musím něco produkovat a vytvářet. Je to krásné pro umělce. Držím se toho, že bych chtěl většinu písniček v angličtině, ale zanedlouho bude venku nový videoklip s názvem Jsem to já?" uzavírá s tím, že se moc těší, co bude dál.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz