Zajímavosti

Vondráčková, David, Janda i Basiková. Prozradili Ivetiny sny a tajemství

V 80. letech se zrodila hvězda v podobě Ivety Bartošové. Její pěvečtí kolegové se podělili o zpěvaččina tajemství i životní sny. Každý ji znal jinak, na jednom se však shodují, vždy byla jemná, křehká a milá. Na vztah s Ladislavem Štaidlem se ale jejich názory liší.

Ivetin osud byl komplikovaný, hvězdná kariéra osmdesátých let však zpěvačku zavedla mezi slavné kolegy, se kterými se časem sblížila. Helena Vondráčková ji poprvé potkala v show Sejdeme se na výsluní, Bára Basiková na Zlatých slavících a Standa Hložek při natáčení pohádky Plaváček, na Ivetu vřele vzpomínají.

"Iveta byla taková správná holka. Když jsme s ní pracovali už úzce, tak byla velmi spolehlivá, profesionální a strašně milá," popsal zpěvák Michal David Ivetu.

"Ivetku jsem poznala v souvislosti s písničkou Knoflíky lásky, kterou zpívala s Petrem Sepéšim a bylo to krásné osvěžení a zase něco nového. Mladá krásná tvář a oni jako pár působili ideálně," vzpomíná Helena Vondráčková. 

Bára Basiková si jí všimla po úspěchu v jihlavské pěvecké soutěži. "Připadala mi neskutečně křehká, naivní, opravdu vykulená holka z venkova, která se dostala do velkého světa," prozradila.

Související obsah

"Ona byla vždycky milá. Já jsem ji neviděl snad nikdy naštvanou, spíš bylo vždycky s podivem, že se nechala tak jako někým hrozně rychle přemluvit k něčemu jinému," zavzpomínal na zpěvačku Dalibor Janda, kterého mrzelo, jak ostatní Ivetou dokázali manipulovat.

Právě vztahy Ivety Bartošové dopadaly mnohdy nešťastně a byly plné manipulací, hlavně ty pozdější. Její vztah s Petrem Sepéšim popisovali zpěváci jako upřímný a vřelý, i když skončil tragickou autonehodou, při které Sepéši zemřel. Jejich názory na partnerství s Ladislavem Štaidlem se však neshodují.

"Vím, že se mi tenkrát svěřovala, že ji Láďa vůbec nepodporuje v tom, aby se vrátila do šoubyznysu, což jsem nechápala…" svěřila se Bára Basiková.

Související obsah

"Mně jí vždycky bylo líto, protože jsem věděla, že ona něco strašně chce a něco si vroucně přeje, ale nikdy toho nedosáhla, protože se obklopovala nesprávnými lidmi," doplnila Basiková.

Oproti tomu zpěvák Dalibor Janda vzpomíná na vztah Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla v dobrém. "Ze začátku určitě pěkný vztah, protože vím, že po krátké době spolu odjeli na dovolenou. A to byli jak dvě hrdličky," pousmál se Janda nad hezkými začátky vztahu Ivety a Ladislava Štaidla.

První krůčky v kariéře oblíbené zpěvačky Ivety Bartošové sledujte v minisérii Iveta exkluzivně na Voyo.

TN.cz, Lucie Piedová
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz