Zajímavosti

Vyhlášení Miss proběhne už v sobotu večer. Přímý přenos odvysílá Nova FUN

Už v sobotu večer odvysílá stanice Nova FUN přímý přenos Miss Czech Republic. Těšit se můžete na 10 krásných finalistek.

Ve Fóru Karlín jsou přípravy už v plném proudu. Pódium už je postavené a finalistky už si mohly vyzkoušet všechny disciplíny včetně oblíbené promenády v plavkách. Diváci se můžou těšit nejen na 10 finalistek, ale i na vystoupení neméně půvabných zpěvaček Dary Rolins a Moniky Bagárové se sestrou Natálií.

"Na začátku celého ročníku bylo okolo 4 000 dívek, my jsme si je pozvali na castingy, kterých bylo 12 po celé České republice v nákupních centrech, posléze jsme v semifinále měli 130 dívek, které prošly různými výběrovými koly," vysvětlila ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko. "S deseti finalistkami působíme od listopadu, takže opravdu mnoho příprav je za námi a zítra to všechno vypukne a zjistíme, kdo se stane novou Miss Czech Republic," dodala.

Související obsah

Při výběru nejde podle ředitelky soutěže jen o krásu. "Myslím si, že to už je takový přežitek ohledně Miss, že by měla být půvabná jen po fyzické stránce," řekla. "Měla by být velkou osobností, měla by být pracovitá a měl by to být někdo, kdo má takový ten X faktor, někdo, kdo opravdu bude celkově v té společnosti pracovat, bude nápomocen, co se týče komunitní práce a bude člověkem na svém místě, který inspiruje mladé dámy i pány," doplnila. Dívka, která vyhraje, má mít silnou auru a v showbyznysu vydržet ještě spoustu let.

Vítězka získá na rok nový byt i auto. "Pro dívku, které je 18, 20 let a není z Prahy, tyto dvě věci pro aktivity, které bude muset dělat v Praze, jsou samozřejmě velmi důležité," sdělila Makarenko. Zároveň česká Miss postoupí na světovou soutěž Miss World.

Přímý přenos Miss Czech Republic bude vysílat kanál Nova FUN už v sobotu ve 20:20.

Roman Filip, kdu, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz