Zajímavosti

Velký zvrat v kariéře Charlotte Gottové. Mistr se dočká dojemného překvapení

Velký zvrat v kariéře Charlotte Gottové. Mistr se dočká dojemného překvapení
Mistrova dcera Charlotte Gottová Zdroj: Profimedia

Fanoušci netrpělivě vyhlížejí okamžik, až se Charlotte Gottová naplno rozběhne po šlépějích svého tatínka. Sám zesnulý zpěvák jí prorokoval úspěšnou hudební kariéru. A první zásadnější krok pro čerstvě 16letou talentovanou krásku je už za rohem.

Mistr se dva a půl roku po odchodu na věčný odpočinek konečně dočká vzpomínkového koncertu. Několikrát ho zbrzdila covidová epidemie, teď už je ale jisté, že 19. a 20. června v pražské O2 areně proběhne.

"Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Po úspěšném vydání jeho autobiografie Má cesta za štěstím a premiéře celovečerního dokumentu Karel je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit," vzkázala Ivana Gottová.

A srdce legendárního zpěváka by jistě zaplesalo. Zvlášť proto, že mezi vystupujícími bude i jeho dcera Charlotte Gottová, kterou sám viděl jako svou následnici.

Související obsah

Že po tatínkovi zdědila ohromný kus talentu, dokázala už v roce 2019 v duetu Srdce nehasnou. Potom ale přišla těžká rána v podobě Gottova úmrtí a fanoušci si od Charlotte zatím žádnou novou tvorbu poslechnout nemohli. Za měsíc jim to ale na pódiu vynahradí.

Účinkujících budou desítky, zazpívají třeba i Lucie Bílá, Marek Ztracený, Monika Bagárová, Dara Rolins, Michal David nebo Jitka Molavcová. Speciálním hostem bude Jiřina Bohdalová.

Připomeňte si, jak Charlotte zpívala s tatínkem Zvonky štěstí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz