Domácí

Zemřel syn herce Ivana Vyskočila. Podnikatel spáchal sebevraždu

Zemřel syn herce Ivana Vyskočila. Podnikatel spáchal sebevraždu
Jakub Vyskočil Zdroj: Profimedia

Majitel společnosti BusLine, která si v minulosti prošla skandálem kvůli korupční kauze spojené s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce nad Nisou, Jakub Vyskočil spáchal sebevraždu. Jako první informoval o smrti syna herce Ivana Vyskočila web eXtra.cz.

Syn herce Ivana Vyskočila a majitel dopravní skupiny BusLine Jakub Vyskočil spáchal v neděli sebevraždu. Se zprávou o podnikatelově smrti přišel v pondělí web eXtra.cz, podle kterého se Vyskočil zastřelil.

V pondělí dopoledne úmrtí podnikatele potvrdila i společnost BusLine. "Vedení skupiny BusLine s politováním oznamuje, že její majitel pan Jakub Vyskočil v neděli 8. května ukončil svůj život. Zároveň vyjadřuje nejhlubší soustrast rodině," uvedli představitelé firmy ve svém prohlášení. 

Související obsah

Chod jednoho z největších autobusových dopravců v Česku prý Vyskočilova nečekaná smrt neovlivní. "Role pana Vyskočila nebyla v běžném řízení společnosti, ale v nastavování vizí a směrů rozvoje do budoucna. V této roli nám bude pan Vyskočil v budoucnu velmi scházet," sdělila Vladimíra Vyhnisová, která je pověřená řízením firmy.

Firma BusLine byla v minulosti spojena s řadou skandálů. Jedním z nich je například propojení s kontroverzním šéfem fotbalového Jablonce Miroslavem Peltou. Ten organizoval letecké zájezdy pro liberecké politiky, za které údajně platila společnost BusLine. Ta měla být také zapletena do korupční kauzy Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz