Zajímavosti

Xindl X opět přibral. Udělal jsem to pro fanoušky, tvrdí

Známý písničkář promluvil o tom, jak se mu v minulém roce podařilo zhubnout. Prozradil i důvod, proč opět ztracená kila nabral. Hráli v tom roli fanoušci. Xindl se také svěřil se svým rituálem, který mu pomáhá před koncertem. Zpěvák se modlí k něčemu skutečně neobvyklému.

Loňský rok strávil zpěvák Xindl X s rodinou na Tenerife, kde díky pohybu zhubl několik kilogramů, čerstvý vzduch a volný čas mu totiž opravdu prospívaly.

"Mně se v minulém roce povedlo shodit asi 24 kilo, ale spousta fanoušků si stěžovala, že si na koncertech zaplatila za celého Xindla, a ne jenom za 75 %, tak jsem ze solidarity nabral 10 kilo zpátky," zažertoval zpěvák nad důvodem svých kil navíc.

"Ono to tak prostě je, že má člověk čas cvičit, sportovat a dodržovat životosprávu, ale potom je zase někdy hodně koncertů, a tak není čas dodržovat nic," přiznal, jak se na jeho váze podepisuje muzikantský životní styl.

Související obsah

Textař Xindl X si po dlouhé covidové pauze konečně mohl zahrát na jednom ze svých největších koncertů, který byl už dlouho naplánovaný, ale kvůli koronaviru se několikrát přesunul. Minuty před vystoupením s kapelou zopakoval svůj neobvyklý zvyk pro štěstí.

"My máme rituál, před každým koncertem se modlíme k Velkému Tříprsťákovi, což je bůh všech bendžistů a kytaristů. Tak máme takový rituál, kterým ho vyzýváme, aby se nám nestalo žádné neštěstí a stál při nás," prozradil zpěvák, jak probíhají poslední minuty, než celá kapela nastoupí na jeviště.

Iveta Maurerová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz