Zajímavosti

Tereza Pergnerová bilancuje: Erotické fotky bych vzala zpět, ale nejde to

Moderátorka, herečka a zpěvačka Tereza Pergnerová (47) byla hostem úterního pořadu TALK! na TN LIVE. S moderátorkou Rebeccou Diatilovou zavzpomínala na svoje moderátorské začátky, divoké mládí doprovázené závislostí na návykových látkách a rozpovídala se i o tom, co by vzala zpátky, kdyby to šlo.

Tereza Pergnerová začala moderovat oblíbený hudební pořad Eso v roce 1994. Tehdy to prý považovala za "zázrak". "Když jsem dostala příležitost moderovat hitparádu, tak nikdo nepočítal s tím, že to bude takový fenomén a ono se to stalo. A pak už se jen vyrovnáváte s tou situací. A nás to hrozně bavilo," řekla Pergnerová s tím, že pořad nastartoval její kariérní cestu.

Původně Pergnerová chtěla být divadelní herečkou. "Školu jsem ale nedostudovala, takže jsem začala hledat sebe sama a zrodila se profese, kterou jsem do té doby neznala, neuměla ji pojmenovat," vzpomínala Pergnerová.

Za první větší vydělané peníze Pergnerová koupila svému tatínkovi auto. "Pro mě byla tou odměnou ta příležitost. Tím, že jsem mohla dělat tu hitparádu, tak jsem mohla poznávat další lidi a budovat si kontakty," prozradila Tereza. 

Související obsah

​V době, kdy působila v hitparádě Eso, začala brát drogy. Podle jejích slov byla tehdy mladá holka, která chtěla každému vyhovět, neuměla říkat ne a dostávala se do strašného "presu". Je ale přesvědčená, že věci se v životě dějí přesně tak, jak se dít mají. "Ten pád byl nutný pro můj osobní rozvoj," okomentovala minulost Pergnerová s tím, že to je život a je třeba to tak brát.

Její děti vědí vše o tom, že užívala návykové látky. "Zatím se mi vyplatila naprostá upřímnost, samozřejmě upravená adekvátně věku dětí. Nemusíme být dokonalí. Rodič, který se nesnaží si držet nějakou podobu anděla, je na tom vždycky líp než ti, kteří o sobě vytváří tu dokonalou představu," vyjádřila se Pergnerová.

Pokud by ale mohla vzít něco zpátky, byly by to prý erotické snímky, které v roce 2002 nafotila pro časopis Leo. "Jsem přes to přenesená, ale to neznamená, že mě to nemrzí. Mrzí mě to pořád. Zase je to výtečný téma pro rozhovor třeba s dcerou. Možná si někdy nedovedeme uvědomit, že třeba takové rozhodnutí, že něčemu řeknete ano, vás opravdu může mrzet. A že nikdy nám nebude pořád dvacet a budeme mít vlastní rodiny a už se to netýká jenom nás," prozradila Pergnerová.

Související obsah

​Po návratu do showbyznysu se moderátorka potýkala s tím, že jí zaměstnavatelé nevěřili. "Často se musíte poprat s tím, že vás mrzí nedůvěra lidí. Ale je nutná, pochopitelná a je to proces," vyjádřila se Pergnerová. Její první práce po překonání drogové závislosti byl pořad Rande. Poté moderovala oblíbenou reality show Vyvolení.

V roce 2019 založila spolu s kolegyněmi Nadační fond Terezy Pergnerové, aby pomáhala rodinám v těžké životní situaci. "Tím, že pracuji v tom fondu, vidím mnohem horší osudy, beru ten svůj, že to tak mělo být. To mě nabíjí chutí žít," dodala Pergnerová s tím, že jejím největším úspěchem jsou její děti a partner Jiří Chlebeček.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz