Domácí

Ivuška z Comebacku ukázala odvážnou fotku a má důležitý vzkaz ženám!

Ivuška z Comebacku ukázala odvážnou fotku a má důležitý vzkaz ženám!
Herečka Kristýna Leichtová Zdroj: Profimedia

Diváci si Kristýnu Leichtovou nejčastěji spojují s rolí puberťačky Ivy v seriálu Comeback. Známá herečka teď ukázala odvážnou fotku a vysvětlila, že přijetí vlastního těla takového, jaké je, je náročná a dlouhá cesta, ale že ji dokázala podstoupit. Nyní chce podpořit další ženy, aby to také zvládly.

Za poslední roky zaznamenal svět revoluci v oblasti psychohygieny a zdravého přístupu k vlastnímu tělu. Obchodní řetězce s oblečením si čím dal častěji vybírají modelky, které mají do dříve opěvovaných "90-60-90" daleko. Celebrity na sociálních sítích vybízejí k sebelásce a přijetí svého těla takového, jaké je.

Ke stejnému kroku se nyní odhodlala i Kristýna Leichtová, kterou si jistě pamatujete ze sitcomu Comeback. Na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku ve spodním prádle s inspirativním popiskem, ve kterém ženy podporuje v tom, aby si z kil navíc nic nedělaly.

"Moje úžasné tělo! Dokonalé! Krásné. Silné! To přijmutí sebe sama je fakt náročná cesta," píše Leichtová v příspěvku. "Dokážeme víc, než ukážeme. My to o sobě víme, my to o Vás víme!"

Její příspěvek zaznamenal u fanoušků úspěch. Slova podpory Leichtové oplácí. "Hlavně je to tělo, které zvládlo odnosit a porodit dvě zdravé holčičky. Jsi krásná!" píše jedna ze sledujících. "Nádherná a překrásná! Na těle i na duši," chválí herečku jiná z fanynek.

Související obsah

​Kristýna Leichtová se proslavila rolí šestnáctileté Ivy Pacovské v kultovním sitcomu Comeback, kde se objevila po boku Martina Dejdara, Tomáše Matonohy či Dany Batulkové. Seriál vznikal mezi lety 2008 – 2011. Leichtová od té doby přivedla na svět dvě dcery, první v roce 2018 a druhou o dva roky později. Ke svému tělu se však naučila přistupovat se zdravou myslí.

Ondřej Sokol připomněl Kristýně Leichtové nahou scénu z Účastníků zájezdu. Její reakce? 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz