Domácí

Cože, tohle je on? Z tlouštíka vyrostl slavný hudebník

Cože, tohle je on? Z tlouštíka vyrostl slavný hudebník
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Úspěšný český rapper Yzomandias se na sociálních sítích podělil se svými fanoušky o dvojici fotografií. Na jedné je zachycen v období, kdy chodil na střední školu, a na té druhé je jeho současný vzhled. Rozdíl je opravdu veliký.

Český rapper Jakub Vlček známý jako Yzomandias na sociálních sítích ukázal fanouškům, jak vypadal, když končil střední školu. Ve srovnání se současnou podobou je to obrovská změna. Zatímco mnoho lidí bojuje s tím, že s věkem kila přibývají, Yzomandias naopak šel opačnou cestou a výrazně se mu podařilo zhubnout.

"První fotka: Jakub Vlček 19 let, 102 kg (foto z tabla, ze střední). Druhá fotka: Yzomandias 31 let, 78 kg. Oba dva máš možnost vidět v sobotu na Flédě," napsal k fotkám úspěšný rapper, který zároveň své fanoušky pozval na svůj sobotní koncert v Brně.

Související obsah

Yzomandias, dříve známý také jako DJ Logic, je také vlastníkem nahrávací společnosti Milion+Entertainment. S hudbou začal už v dětství a od 13 let dělal DJ. Rodák z Karlových Varů má na svém kontě řadu ocenění, jako je například platinová deska za album Sbohem Roxano a cena Anděl za album Prozyum.

Průkopník takzvaného trapu na české rappové scéně má ve druhé polovině května napilno. V pátek vystupoval v Ark Baru v Říčanech a den poté v brněnské Flédě, která je jedním z nejstarších a největších hudebních klubů v Brně. Koncem měsíce pak ještě vystoupí v Liberci a Bratislavě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Yzomandias (@yzomandias)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz