Zajímavosti

Vztah s Jágrem a Orlandem Bloomem? Stříbrná SuperStar šla s pravdou ven

Stříbrná SuperStar Elizabeth Kopecká prozradila, jak to má s muži. Jednou už se prý zamilovala. Spekulovalo se dokonce o vztazích s hokejistou Jaromírem Jágrem nebo hollywoodským hercem Orlandem Bloomem. Elizabeth se s ničím netajila a detailně popsala, jak to se slavnými muži má.

Než se Elizabeth Kopecká objevila v pěvecké soutěži SuperStar, spojovali ji lidé s dvěma slavnými muži. Dlouho se řešilo, zda tvoří krásná zpěvačka pár s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. O svých vztazích otevřeně promluvila v pořadu Život ve hvězdách.

"Je mi 27, už mi není 16. Takže už jsem asi něco zažila, minimálně jsem se jednou zamilovala," řekla půvabná zpěvačka.

Související obsah

Na spekulace, že mezi její partnery patří i Jágr, reaguje jasně. "Pro Jaromíra jsem pracovala dvě sezóny u Rytířů Kladno. Já to vůbec neřeším, pro mě to bylo úsměvné," svěřila se Elizabeth, že Jardu vždy brala jako šéfa a kamaráda.

"Trochu mě mrzelo, že mi Jarda natočil video a všichni říkali, že se přes něj chci protlačit do showbyznysu. Přitom to natočil jako kamarád. Já doufám, že něco umím a nepotřebuji se protlačovat přes žádné chlapy," popsala, že o slávu jí ve vztahu nejde.

Přes legendárního hokejistu potkala dalšího slavného muže, a to herce Orlanda Blooma, po jehož boku se často objevovala. Poprvé ho viděla na hokejovém zápase Rytířů, tím však jejich setkávání neskončilo.

Související obsah

"Zase náhoda, narazili jsme na sebe na recepci. Říkala jsem mu, že tam zpívám, a on, že se přijde podívat. A přišel," zavzpomínala na to, jak si ji Bloom oblíbil. Následovaly i další schůzky, které musela dvojice už pravděpodobně naplánovat.

"Nechci z nikoho dělat něco víc, protože pak se člověk nemůže cítit komfortně v jejich společnosti," uzavřela finalistka populární pěvecké soutěže.

Rebecca Anna Dialitová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz