Zajímavosti

Známého herce dohnal bohémský život. Panák alkoholu po ránu nahradily prášky

Leoš Noha známý jako šišlavý Áda Větvička z Okresního přeboru si vždy užíval bohémský život. Láska k drogám a alkoholu ho však dohnala a Leoš už čtyři roky čeká na transplantaci srdce. Musel změnit svůj životní styl, jenže některé zvyky stále přetrvávají.

Po bujarých letech plných alkoholu, sexu a večírků přišlo pro sympatického herce nemilé překvapení, když ho odvezli do nemocnice a zjistili, že trpí vrozenou vadou srdce, kterou svým životním stylem jen prohloubil.

"Pan doktor říkal, že si mě tam nechají. A já říkám, že nemám čas. On říká: 'ne, tady zůstanete', a já říkám, že nemám čas. A on říká: 'vy nemáte čas žít?' " popsal své překvapení, když se o nemocném srdci poprvé dozvěděl.

Související obsah

Na sociálních sítích se se soucitem okolí rozhodně nesetkal. "Jsem si četl ty krásné komentáře, jak mi někdo přeje smrt. Něco takového jako 'Fetuje, ať chcípne', čemuž já se docela směju, ale pište to dál a já vás nas*ru a budu žít dál," bere herec s humorem urážky, kterým musel čelit.

Leoš se svěřil, jak musel svůj život radikálně změnit, z čímž mu pomohla jeho partnerka Lenka. S tou se například dělí o obědy, aby toho snědl míň. Alkoholu se herec nezřekl, ale už to není, co to bývalo.

"Teď už nezačínám ty dny panákem, teda začínám, ale mám v tom panáku léky. Jen abych měl pocit, že stále dělám ten pohyb, to placebo tam je," prozradil herec, jak se změnila jeho ranní rutina.

Související obsah

Leošův osobitý humor a pohled na život se promítl i do jeho kapely Buzerant, kterou založili s Pavlem Čtvrtníčkem. Jejich písně parodují hity známých interpretů, například Ondřeje Hejmy, Ivana Hlase a Petra Jandy. Ani samotné jméno skupiny Buzerant však nemá nikoho urazit.

"My to naopak myslíme jako podporu uvolněných mravů. Já jsem třeba v metru sex měl, takže i já jsem vlastně metrosexuál," zavzpomínal na svůj tehdejší život Leoš Noha s úsměvem.

Iveta Maurerová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz