Zajímavosti

Další Deppova expartnerka na něj hází špínu. Herec ale věří, že má eso v rukávu

Další Deppova expartnerka na něj hází špínu. Herec ale věří, že má eso v rukávu
Johnny Depp | Zdroj: TV Nova

Rozporuplná svědectví o povaze herce Johnnyho Deppa zaznívají nejen v soudní síni. Zatímco jedna bývalá partnerka podpořila jeho exmanželku Amber Heardovou a tvrdí, že je agresivní, další se jej zastává. Heardová navíc Deppovi podle jeho právníků teď dala do rukou trumf, když za další oběť označila modelku Kate Mossovou. Depp ji teď může na svědeckou lavici předvolat a jeho právníci si jsou jistí, že slavného herce podpoří.

V soudním boji herce Johnnyho Deppa a jeho exmanželky Amber Heardové svědčila další partnerka z hercova života. Ellen Barkinsová, která s Deppem chodila na počátku 90. let, svou výpovědí podpořila jeho bývalou ženu. Představitel Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku byl podle ní neustále opilý, rozzlobený a žárlivý.

Na otázku obhájkyně, zda někdy herec ztratil kontrolu, odpověděla, že ano. "Pan Depp hodil láhev vína přes celý hotelový pokoj, když jsme v Las Vegas natáčeli film Strach a hnus v Las Vegas," řekla herecká kolegyně o hollywoodské hvězdě.

Související obsah

Doplnila, že se v tu chvíli s někým hádal, ale už netuší, zda to bylo s přáteli, nebo asistentem v pokoji. Láhev ji však naštěstí minula a netrefila ani nikoho jiného.

"Je to žárlivý a manipulativní muž. Pořád jen: 'Kam jdeš? Kde jsi byla? Co jsi dělala včera v noci?'. Jednou jsem měla na zádech škrábanec, což ho velmi rozzuřilo, protože trval na tom, že jsem musela mít sex s někým jiným," vykreslila Ellen Barkinsová svého expartnera.

O pití hollywoodského herce promluvili i další lidé z jeho minulosti. Deppova dřívější agentka prozradila, že právě alkohol, užívání drog a další nezodpovědné chování poškozovalo hercovu kariéru, informovala CNN.

Související obsah

Na pozici svědků se může objevit i topmodelka Kate Mossová, která je jednou z předchozích Deppových přítelkyň. Po té, co ji ve výpovědi označila Amber Heardová za další oběť, začali právníci herce slavit. 

"Amber se domnívá, že Kate Mossová v žádném případě Johnnyho nepodporuje. S tím je ale od pravdy zatraceně daleko," řekl pro NY Post zdroj z Johnnyho okolí.

Už dříve se však Deppa zastaly jeho předchozí životní lásky. "Nikdy, nikdy se ke mně takhle nechoval. Nikdy mě neurážel. Znám ho jen jako opravdu dobrého, milujícího a starostlivého chlapa, který velmi, velmi chrání lidi, které miluje," reagovala na zprávy o násilné povaze Johnnyho Deppa herečka Winona Ryder, která s ním chodila čtyři roky, napsal web Stylecaster.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz