Krimi

Obsluhu v herně přepadl 73letý muž. Za pokus o vraždu mu hrozí výjimečný trest

Obsluhu v herně přepadl 73letý muž. Za pokus o vraždu mu hrozí výjimečný trest
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Obsluhu z herny v Olomouci v pátek večer odváželi záchranáři ve vážném stavu. Ženu podle policie napadl 73letý muž a způsobil jí těžká zranění. Obvinili ho z pokusu o vraždu, za což mu hrozí 15 až 20 let ve vězení, případně výjimečný trest.

Otřesný čin se odehrál ve večerních hodinách na Masarykově třídě v Olomouci. Pracovnici v tamní herně napadl muž, který ji vážně zranil. Podle mluvčí záchranářů Lucie Mikisové byla žena s těžkým poraněním hlavy převezena do Fakultní nemocnice v Olomouci.

Po necelých třech hodinách policisté pachatele dopadli. Zjistili, že se jedná o 73letého muže. V sobotu odpoledne ho obvinili z pokusu o vraždu. Za to mu hrozí 15 až 20 let ve vězení, nebo dokonce výjimečný trest.

Související obsah

​"V současné době se obviněný nachází v policejní cele a probíhají další procesní úkony," informovala policie.

Žena byla při převozu do nemocnice v bezvědomí, záchranáři ji museli napojit na umělou plicní ventilaci. "Žádný křik nebo něco takového jsme neslyšeli. Trvalo to chvíli, pár minut," řekli Olomouckému deníku provozovatelé prodejny poblíž herny, kde se napadení odehrálo.

"Pořezal ji. Jestli chtěl peníze, to nevíme. Viděli jsme ho, jak šel po chodníku, vypadal, jako by byl opilý. Snad to paní přežila. Krve bylo hodně," doplnili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz